مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 172398 -تاریخ انتشار : سه شنبه 30 خرداد 1396 -ساعت : 10:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن
سپاه به ازای هر سرباز آمریکایی یک موشک میانبرد دارد

عضو جبهه پایداری:

سپاه به ازای هر سرباز آمریکایی یک موشک میانبرد دارد

مازندمجلس: یک عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس حمله سپاه به مواضع داعش در دیر الزور را بخش کوچکی از قدرت نظامی کشور دانست و گفت: عراق و سوریه در جریان کامل این حمله قرار داشتند و این عملیات با خواست و اجازه این دو کشور صورت گرفت

مازندمجلس:جواد کریمی قدوسی تصریح کرد: قدرت موشکی سپاه پاسدارن بیش از اینمسائلی است که امروز مطرح می‌شود. به جرات می‌توان گفت به ازای هر سرباز آمریکایی،سپاه یک موشک میان‌برد تعریف کرده و این جدای صدها هزار موشکی است که توسط حزبالله آماده شلیک است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطر نشان کرد: شلیک شش موشک برای نهادی مانند سپاه پاسداران جنبه نمادین از یک قدرت فوق العاده دارد.

کریمی قدوسی تاکید کرد:‌ قدرت بازدارندگی ایران زیاد است و گواه اینمطلب اعلام نظر شورای روابط خارجی سنای آمریکا است که اعلام می‌کند ارتش این کشوردر منطقه با ترس و وحشت روبرو شده و توان مقابله با ایران را ندارد. این امر خودجای تبریک به رهبر و ملت ایران دارد که جوانان ما با روحیه انقلابی این گونه ازمرزها دفاع می‌کنند.

این نماینده مجلس دهم در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر این که آیا دولتسوریه و عراق در جریان این اقدام سپاه پاسداران بوده‌اند یا خیر گفت: بر اساسمبنای اعتقادی، سیاست خارجی و نگاه اسلامی‌مان، ایران حق حاکمیت همه کشورها رامحترم می‌شمارد .با وجود این که مستشاران سپاه در کشورهای سوریه و عراق وجود دارنداما این عملیات با خواست و اجازه این دو کشور صورت گرفت.

کریمی قدوسی تاکید کرد: عراق و سوریه در جریان کامل این حمله قرارداشتند.بر خلاف دولت آمریکا که بی‌قانونی را ترویج می‌دهد و برای حمله از خاککشوری اجازه نمی گیرد، حمله ایران کاملا قانونی و با اجازه کشورهای مسئول بوده است.

یاس و ناامیدی نباید بر مجموعه انقلابی غالب شود

همچنین تسنیم نوشت:

تولیت آستان قدس رضوی تاکید کرد: یاس و ناامیدی نباید بر مجموعه هایانقلابی و حزب اللهی غالب شود و باید با امید به آینده نسخه نجات بخش کشور را کهدر گفتمان امام و رهبری ارائه کرد.

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در نشست تقدیر از نامزدها و فعالیناقشاری جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: فضای حضور گرم مردم در عرصه انتخابات درکنار اثرگذاران اجتماعی، حوزه، دانشگاه، جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین وتشکل های سیاسی ایجاد شد.

وی با تاکید بر اینکه دشمنی مستکبرین همواره ادامه داشته گفت:خیالباطلی است که کسی فکر کنند  آنها از ملتایران غفلت کرده اند.

حجت الاسلام رئیسی ادامه داد: بعد از فتنه 88 دشمن احساس کرد جای پاییدر کشور پیدا کرده است اما حضور مردم در 9 دی نقشه های آنها را باطل کرد.

وی گفت: بعد از آن فریادها و خروش های اگاهی بخش رهبری و دلسوزان درعرصه های مختلف اجتماعی توانستیم در مقابل تهدیدات نرم آنها ایستادگی کنیم.

تولیت استان قدس با تاکید بر اینکه همگان می دانند تضعیف بنیه دفاعی وموشکی به نفع کشور نیست، اظهار داشت: تمام بحث این است که باید نگاه به درون باشدو بدانیم که بیگانگان برای هیچ ملتی گره گشایی نکرده اند.

وی افزود: نگاهی که به بیرون از کشور است اگر اصلاح نشود هر روز شاهدمشکلات جدیدی در کشور خواهیم بود.

تولیت آستان قدس ادامه داد: یاس و ناامیدی نباید بر مجموعه هایانقلابی و حزب اللهی غالب شود، باید با امید به آینده نسخه نجات بخش کشور را کهدر گفتمان امام و رهبری ارائه کرد.


منبع : خبرآنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تاکید - نباید - ناامیدی - مجموعه - تولیت - ادامه - رهبری - اجازه - رئیسی - قدوسی - کریمی - خارجی - گفتمان - آینده - اللهی - ارائه - الاسلام - آمریکایی - اینکه - جامعه - اجتماعی - هایانقلابی - آستان - سوریه - کشورهای - جریان - انقلابی - سرباز - سیاست - پاسداران - اعلام - موشکی - آمریکا -

مطالب مرتبط با : سپاه به ازای هر سرباز آمریکایی یک موشک میانبرد دارد
نظر شما در مورد : سپاه به ازای هر سرباز آمریکایی یک موشک میانبرد دارد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها