0

تاریخ انتشار : سه شنبه 13 تیر 1396 - ساعت : 14:10

کد مطلب: 176204 چاپ به اشتراگ گذاشتن

انفجار خاموش کننده آتش یک نفر را مجروح کرد

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- عدم رعایت نکات ایمنی به هنگام شارژ کپسول خاموش کننده آتش موجب انفجار شدید و مصدومیت یک نفر شد.

مازندمجلس: انفجار خاموش کننده آتش یک نفر را مجروح کردبه گزارش گروه جامعه خبرگزای میزان،پس از شنیدن صدای انفجار و فریاد کمک خواهی شخص حادثه دیده، همسایگان سراسیمه به محل حادثه رفتند و با صحنه مصدومیت شدید کارگر کارگاه شارژ خاموش کننده مواجه شدند که بلافاصله ضمن تماس با سامانه ۱۲۵ از آتش نشانی درخواست کمک فوری کردند.
براساس این گزارش، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به محض آگاه شدن از این حادثه در ساعت ۱۴ دیروز به سرعت آتش نشانان ایستگاه ۳۷ و همچنین گروه امداد ونجات ۲ این سازمان را روانه شهرک مسعودیه، خیابان پیام کرد.
حمزه جوادی فرمانده آتش نشانان اعزامی درباره این حادثه گفت: بنا به اظهار شاهدان، در یک کارگاه ناایمن و غیر اصولی شارژ خاموش کننده آتش، شخصی در حال شارژ کردن یکی از خاموش کننده‌ها بود که به دلیل رعایت نکردن نکات ایمنی، یک دستگاه خاموش کننده در حال شارژ به یکباره منفجر شد.
وی افزود: براثر این حادثه این کارگربه شدت از ناحیه دست چپ و پای راست دچار آسیب و نیز شکستگی شد که نیروهای آتش نشانی بلافاصله کارگرمصدوم را از محل حادثه خارج کرده و پس از حاضر شدن عوامل اورژانس درمحل، وی را جهت مداوای اولیه و نیز انتقال به بیمارستان تحویل آنان دادند.
این فرمانده آتش نشانی با اعلام این که تحقیقات بیشتر در این خصوص هم چنان از سوی کارشناسان این سازمان ادامه دارد، اضافه کرد: با ایمن کردن کامل محل و دادن تذکرات لازم ایمنی به حاضرین، آتش نشانان به عملیات خود پایان دادند. 
منبع : میزان

برچسب ها : #حادثه #خاموش #نشانی #کننده #نشانان #فرمانده #دادند #ایمنی #کارگاه #گزارش #انفجار #بلافاصله

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : انفجار خاموش کننده آتش یک نفر را مجروح کرد