مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 1450 -تاریخ انتشار : یکشنبه 17 خرداد 1394 -ساعت : 11:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ستاد حزب ندای ایرانیان به زودی در مازندران تشکیل می‌شود

دورخیز اصلاح‌طلبان بهشهر برای دستیابی به کرسی مجلس

ستاد حزب ندای ایرانیان به زودی در مازندران تشکیل می‌شود

اختصاصی مازند مجلس: دکتر برزگرنژاد و دکتر وحید رحمانی نامزدهای احتمالی اصلاح‌طلبان در این حوزه هستند و البته صحبت‌هایی مبنی بر حضور دکتر علی‌اصغر رحمانی نیز هست/ دکتر مقیمی نماینده فعلی و حجت‌الاسلام گواهی نامزدهای احتمالی اصولگرایان بهشهر

اختصاصی مازند مجلس:  در ادامه سلسله گفتگوهای مازند مجلس با فعالان انتخابات مجلس این بار به سراغ فعالان حوزه بهشهر، گلوگاه و نکا رفتیم رفتیم تا گفتگویی با امین عمرانی فعال سیاسی اصلاح‌طلب در بهشهر داشته باشیم. عمرانی می‌گوید فعالیت‌های سیاسی خود را از انتخابات ریاست جمهوری سال 88 و فعالیت در کمیته تبلیغات اطلاع‌رسانی یکی از نامزدهای ریاست جمهوری آغاز کرده است و در انتخابات دوره دهم ریاست جمهوری در ستاد دکتر روحانی، عضو باشگاه جوانان اصلاح‌طلبان بوده و اکنون نیز در کمیته تبلیغات اطلاع‌رسانی حزب ندای ایرانیان فعالیت می‌کند. وی درباره حزب ندای ایرانیان و فعالیت‌هایش نیز توضیحاتی داد که در ادامه ی گفت‌و‌گو باهم می‌خوانیم:

 

پیروزی اصولگرایان در صورت به اجماع نرسیدن اصلاح طلبان

عمرانی درباره آرایش سیاسی حوزه انتخابیه بهشهر، گلوگاه و نکا اظهار کرد: در این حوزه آخرین بار با وجود اتحاد و همدلی اصلاح‌طلبان شیخ علی‌اصغر رحمانی که خود اصلاح‌طلب بوده به عنوان نماینده راهی بهارستان شده است اما پس از آن و نبود برنامه مدون از سوی اصلاح‌طلبان، کرسی مجلس بهشهر به نامزدهای اصولگرای این منطقه رسید.

 فعال جوان اصلاح‌طلبان بهشهر با بیان اینکه در این دوره با تجربه شکست قبلی سعی می‌شود یکپارچگی بین اصلاح‌طلبان بیشتر ‌شود، گفت: انتظار می‌رود اصلاح‌طلبان تعدد کاندیدا داشته باشند و بعد از تایید شورای نگهبان به اجماع برسیم و نامزدهای موردنظر معرفی شوند.

 عمرانی، دکتر برزگرنژاد، دکتر وحید رحمانی را از نامزدهای احتمالی اصلاح‌طلبان نام برد و گفت: البته صحبت‌هایی مبنی بر حضور دکتر علی‌اصغر رحمانی نیز هست.

 وی دکتر مقیمی نماینده فعلی بهشهر و حجت‌الاسلام گواهی را از نامزدهای احتمالی اصولگرایان بهشهر نام برد.

 فعال جوان اصلاح‌طلبان بهشهر بیان کرد: اگر اصلاح‌طلبان به اجماع نرسند بار دیگر اصولگرایان به کرسی نمایندگی بهشهر دست پیدا می‌کنند.

جلسات اصلاح‌طلبان بهشهربه طور مداوم و منظم برگزار می‌شود

 عمرانی درباره آخرین وضعیت اصلاح‌طلبان و حامیان دولت در بهشهر اظهار کرد: در شرایط فعلی اصلاح‌طلبان و حامیان دولت وضعیت خوبی دارند و امید است با این چشم‌اندازی که برای رسیدن به اجماع دارند و پرهیز از اشتباهات دوره قبل به همدلی برسند.

 وی با بیان اینکه حلقه اتحاد اصلا‌ح‌طلبان بهشهر به دلیل دوری از قدرت کمی کمرنگ‌تر شده است، گفت: برای جبران، جلسات اصلاح‌طلبان بهشهربه طور مداوم و منظم برگزار می‌شود طبیعتا اختلاف‌ها و تضادهای کوچک نیز وجود دارد که با صحبت‌ها و لابی‌هایی که در حال انجام است به زودی برطرف می‍‌شود و قطعا به اجماع و نتیجه لازم می‌رسیم.

 امین عمرانی درباره برنامه جوانان اصلاح‌طلب، بیان کرد: همواره چه در جمع اصلاح‌طلبان، چه در جمع اصولگرایان، نقش جوانان، نقش سازنده‌ای بود.

 عمرانی افزود: با توجه به اینکه اصلاح‌طلبان به دلیل دوری از قدرت و انزوا، برنامه‌های آتی خود را پایه ریزی نکرده بودند، گفت: بعد از سال 88 جوانان نشان دادند که در صحنه‌اند و این موضوع موجب شد نگاه بزرگان به جوانان تغییر یافت و تا حدودی بهتر شد.

 وی با بیان اینکه جوانان اصلاح‌طلب فرهیخته در مازندران فراوان‌اند، اضافه کرد: نیاز است استاندار و فرماندار مازندران فعالیت و توجه بیشتری به آنها داشته باشند.

 فعال اصلاح‌طلبان بهشهر افزود: در مواردی مشاهده شده کم‌کاری‌ها و ناملایماتی از سوی استانداری و فرمانداری مازندران با جوانان اصلاح‌طلب صورت گرفته است که برای دولت تدبیر خوشایند نیست و نیاز است آنها با جوانان همراه وهمگام شوند.

 

ستاد حزب ندای ایرانیان به زودی در مازندران تشکیل می‌شود

 

عمرانی درباره حزب ندای ایرانیان و نحوه فعالیش بیان کرد: این حزب با نگرش فعالیت جوانان اصلاح‌طلب به عنوان یک بخش سیستماتیک تشکیل شد که بر پایه فعالیت جوانان است.

 وی تصریح کرد: در تهران کنگره‌هایی برگزار شد و اساسنامه حزب نوشته شد و بعد به یارگیری در استان‌ها پرداخت.

 عضو کمیته تبلیغات اطلاع‌رسانی حزب ندای ایرانیان، با اشاره به رویکرد کلی این حرب اظهار کرد: حزب ندای ایرانیان یک رویکرد کلی دارد و بر اساس همین رویکرد کمیته ویژه انتخابات برای فعالیت در اتخابات مجلس تشکیل شده است.

 عمرانی با اشاره به فعالیت این حزب در مازندران اظهار کرد: هنوز کادر این ستاد در استان تکمیل نشده اما انتظار می‌رود با نیروهای کارامدی که در استان وجود دارد در راستای لیست ارائه شده نیرو معرفی کنیم و به زودی این ستاد تشکیل شود و آغاز بکار کند.

گفت و گو: مجید ساجدی فر

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : امین عمرانی - اصلاح طلبان - حزب ندای ایرانیان - حوزه انتخابیه بهشهر - دکتر علی‌اصغر رحمانی -

مطالب مرتبط با : ستاد حزب ندای ایرانیان به زودی در مازندران تشکیل می‌شود
نظر شما در مورد : ستاد حزب ندای ایرانیان به زودی در مازندران تشکیل می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها