مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 173057 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 01 تیر 1396 -ساعت : 09:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن
توقیف خودروی رانندگان بی حجاب در گلستان

توقیف خودروی رانندگان بی حجاب در گلستان

اختصاصی مازندمجلس: دادستان عمومی وانقلاب گرگان گفت: خودروهایی که سرنشینان آن کشف حجاب کنند، توقیف می شود

اختصاصی مازندمجلس: دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان گفت : در جلسه روز گذشته مسئولین دستگاه قضایی و انتظامی استان مصوب شد،  خودروهایی که سرنشینان آن کشف حجاب کنند توقیف  و آزاد کردن خودرو مستلزم طی کردن سیر قضایی و اداری  ، شود.
حجت الاسلام سید مصطفی حقی در نشست خبری امروز که به مناسبت هفته قوه قضاییه برگزار شد در  پاسخ به انتقاد برخی خبرنگاران مبنی بر برخورد نکردن دستگاه قضایی با بدحجابی گفت :  اگر در باره ی برخورد با مسائل بدحجابی ، آمار ارائه نمی دهیم به معنای برخورد نکردن با این پدیده نیست .
حقی افزود : پلیس امنیت اخلاقی ، شورای امر به معروف و نهی از منکر استان وسازمان های مردم نهاد در این بخش به خوبی فعال هستند اما دستگاه های فرهنگی ما آنگونه که شایسته است در این زمینه فعالیت نمی کنند.
دادستان حقی در ادامه ی این نشست خبری به سوال خبرنگاران درباره تخلفات انتخاباتی هم پاسخ داد و گفت : در انتخابات ریاست جمهوری 30 پرونده و در انتخابات شوراها نیز حدود 100 پرونده تشکیل شده که برای برخی قرار صادر شده و  تعدادی نیز در حال رسیدگیست .
حقی به مشکلات گریبان گیر یکی از موسسات مالی و اعتباری نیز اشاره کرد و افزود : در استان ما به تبع مسائل مالی که برای این موسسه بوجود آمده بود، دستور بلوکه شدن موجودی ها داده شد و پرداخت موجودی ها منوط به تصمیماتی شد که در تهران گرفته می شود.
به گفته وی ، با توجه به اینکه این موسسه فراگیر است و در استان های مختلف کشور شعبه دارد، در تهران قاضی ویژه ای برای رسیدگی شکایت های مردم تشکیل شده است .
حقی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع تغییر کاربری ها و ساخت و ساز های غیر مجاز اشاره کرد و افزود: تخلفات در این رابطه در استان بسیار کاهش یافته است به طوری که در برخی از مناطق می توانیم بگوییم هیچ تخلفی نداریم.
دادستان گرگان با اشاره به ایجاد سامانه 131 که ویژه حفاظت زمین های کشاورزی در استان تاکید کرد : بر اساس تبصره دو ماده 10 قانون با ساخت و ساز غیر مجاز در هر مرحله که باشد، برخورد  دستور تخریب آن را صادر می کنیم.

گزارش از ابراهیم حاتمی خبرنگار سرویس قضاییلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : توقیف خودروی رانندگا -

نظر شما در مورد : توقیف خودروی رانندگان بی حجاب در گلستان

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها