حضور مورخ مازندرانی در جمع ۳۰ چهره برتر علمی کشور/  سخنرانی لطف ا... آجدانی در جمع چهره ها با موضوع «مطلق انگاری و بدفهمی های تاریخی در ایران»

تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 تیر 1396 - ساعت : 11:17

کد مطلب: 178609 چاپ به اشتراگ گذاشتن

حضور مورخ مازندرانی در جمع ۳۰ چهره برتر علمی کشور/ سخنرانی لطف ا... آجدانی در جمع چهره ها با موضوع «مطلق انگاری و بدفهمی های تاریخی در ایران»

مازندمجلس: لطف الله آجدانی در میان ۳۰ چهره منتخب و برتر علمی کشور در حوزه های علوم انسانی ، مهندسی و پزشکی حضور یافت

مازندمجلس: لطف الله آجدانی در میان ۳۰ چهره منتخب و برتر علمی کشور در حوزه های علوم انسانی ، مهندسی و پزشکی حضور یافت.

معرفی و سخنرانی ۳۰ چهره برگزیده و برتر علمی حوزه های علوم انسانی؛ مهندسی و پزشکی کشور در همایش «توسعه ی ایده های برتر» با میزیانی انجمن مشترک علمی دانشگاههای تهران، صنعتی شریف و امیرکبیر؛ با معرفی و سخنرانی لطف الله آجدانی، مورخ مازندرانی.

از سوی انجمن مشترک علمی دانشگاههای تهران و صنعتی شریف و امیرکبیر ۳۰ چهره علمی برتر کشور در حوزه های مختلف علوم انسانی و مهندسی و پزشکی انتخاب و معرفی و چهره های برگزیده در همایش دو روزه « توسعه ی کاربردی ایده های نو» در سالن دانشکده هنر دانشگاه تهران در روزهای پنج شنبه و جمعه ۲۹ و ۳۰ تیر ماه ۹۶ به سخنرانی خواهند پرداخت. لطف الله آجدانی مورخ مازندرانی در این همایش به عنوان چهره علمی برتر کشور در رشته تاریخ، در صبح ‌پنجشنبه ۲۹ تیرماه با عنوان« مطلق انگاری و بدفهمی های تاریخی در ایران» سخنرانی خواهد کرد.


برچسب ها : #حضور مورخ مازندرانی در جمع ۳۰ چهره برتر علمی کشور #سخنرانی لطف ا... آجدانی در جمع چهره ها با موضوع «مطلق انگاری و بدفهمی های تاریخی در ایران»


حضور مورخ مازندرانی در جمع ۳۰ چهره برتر علمی کشور/  سخنرانی لطف ا... آجدانی در جمع چهره ها با موضوع «مطلق انگاری و بدفهمی های تاریخی در ایران»

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : حضور مورخ مازندرانی در جمع ۳۰ چهره برتر علمی کشور/ سخنرانی لطف ا... آجدانی در جمع چهره ها با موضوع «مطلق انگاری و بدفهمی های تاریخی در ایران»


X https://sport45.site/