بنیاد اکرام در نیروی زمینی ارتش افتتاح شد

تاریخ انتشار : شنبه 24 تیر 1396 - ساعت : 18:53

کد مطلب: 179157 چاپ به اشتراگ گذاشتن

با حضور امیر حیدری؛

بنیاد اکرام در نیروی زمینی ارتش افتتاح شد

مازندمجلس: مراسم افتتاحیه بنیاد اکرام نیروی زمینی ارتش با فرمانده نیروی زمینی ارتش و جمعی از فرماندهان و مسئولان برگزار شد.

مازندمجلس: مراسم افتتاحیه بنیاد اکرام نیروی زمینی ارتش با فرمانده نیروی زمینی ارتش و جمعی از فرماندهان و مسئولان برگزار شد.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در این مراسم گفت: برابر منویات مقام معظم رهبری و به جهت حفظ شخصیت و کرامت کارکنان نیروی زمینی ارتش ۲۳ طرح در این نیرو در دستورکار قرار گرفته که هشت طرح از این طرح‌ها برای معیشت کارکنان و خانواده‌های آن‌ها است. 

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه بنیاد اکرام از منویات مکرر و موکد حضرت آقا در جهت بالا بردن شخصیت خانواده‌های کارکنان است، اظهار داشت: هر اتفاق خوب که موجب ارتقا و اعتلای بنیان خانواده‌ها قرار گیرد از منظر مقام معظم رهبری (حفظه‌الله تعالی) در اولویت است و امروز خدا را شاکر هستیم که در نیروی زمینی ارتش بنیاد اکرام افتتاح شد که در روز افتتاحیه این بنیاد دو زوج جوان با حضور خود رونق بخش مراسم افتتاحیه شده‌اند. 

حیدری تاکید کرد: افتتاح بنیاد اکرام در نیروی زمینی ارتش با رویکردی که بتواند در امر کمک هزینه به زوج‌های جوان باشد، کار خود را آغار کرد که مطابق با اوامر مطاع فرماندهی معزز کل قوا قدم کوچکی را برداشته‌ایم و شاید مشوق و محرکی باشد تا جوانان و خانواده‌ها به امر ازدواج تشویق شوند. 

در پایان این مراسم امیر سرتیپ کیومرث حیدری سه قلم از جهیزیه این زوج‌های جوان را به آن‌ها تقدیم کرد.


منبع : ایلنا

برچسب ها : #زمینی #نیروی #بنیاد #اکرام #مراسم #حیدری #افتتاحیه #افتتاح #کارکنان #خانواده‌های #آن‌ها #خانواده‌ها #زوج‌های #کیومرث #فرمانده #سرتیپ #منویات #رهبری #شخصیت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بنیاد اکرام در نیروی زمینی ارتش افتتاح شد


X https://sport45.site/