مازندران در انتظار انتخاب استاندار بیست و دوم و تغییرات در ۲۲ فرمانداری

تاریخ انتشار : چهار شنبه 28 تیر 1396 - ساعت : 13:10

کد مطلب: 180304 چاپ به اشتراگ گذاشتن

اختصاصی مازندمجلس؛

مازندران در انتظار انتخاب استاندار بیست و دوم و تغییرات در ۲۲ فرمانداری

اختصاصی مازندمجلس: در حالی افکار عمومی خواص و نخبگان سیاسی معطوف به تعیین بیست دومین استاندار مازندران است که به نظر می رسد با تغییر مدیریت ارشد استان، دومینوی تغییرات مدیریتی از جمله نمایندگان دولت در شهرستان ها با عزل برخی از فرمانداران ادامه یابد

اختصاصی مازندمجلس: در حالی افکار عمومی خواص و نخبگان سیاسی معطوف به تعیین بیست دومین استاندار مازندران است که به نظر می رسد با تغییر مدیریت ارشد استان، دومینوی تغییرات مدیریتی از جمله نمایندگان دولت در شهرستان ها با عزل برخی از فرمانداران ادامه یابد.

برسی حیات نسبتا طولانی مدیران احمدی نژاد در سال های اولیه مدیریت ربیع فلاح و سرعت کند تغییرات سبب شد آمد و رفت فرماندران در مازندران همچون سوگواره ای سیاسی برای کارنامه  چهار ساله اول  دولت تدبیر و امید در استان باشد به نحوی که  برخی برای سفر انتخاباتی احمدی نژاد به استان فرش قرمز پهن کرده و برخی دیگر در ایام انتخابات ریاست جمهوری اخیر در حمایت از عملکرد دولت واهمه داشته و عده ای پارا فراتر گذاشته و صحنه گردان ستاد انتخاباتی رقیب شدند.

فارغ از برخی غیر همسویی های سیاسی با دولت، عملکرد برخی فرمانداران از حیث اجرایی و مدیریتی نیز قابل دفاع نمی باشد.

بی شک پیام رای مردم مازندران به دکتر حسن روحانی اینک باید در سفرا و نمایندگان دولت در شهرستان ها که همانا فرمانداران می باشند تبلور یابد.

حسن اعتماد مجدد مردم می طلب، فرمانداران زبده، کاربلد و پرتلاش نمایندگی دولت در شهرستان ها را بر عهده گیرند تا با کاری جهادی بتوانند عقب افتادگی های بیات شده را جبران نمایند.

پایگاه خبری مازندمجلس بر خود وظیفه می داند پس از ادای دِین در ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی از رای مردم و عموم شهروندان به استمرار دولت به عنوان نظارت عام و نماینده افکار عمومی ضمن نقد و بررسی فرمانداران فعلی استان تا انتصاب آخرین فرماندار در دولت جدید مطالبات افکار عمومی را پیگیری نماید.

نویسنده :

برچسب ها : #مدیریت ارشد #استانداری مازندران #فرمانداری های مازندران #شهرستان های مازندران #عزل مدیران #تغییر فرماندار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مازندران در انتظار انتخاب استاندار بیست و دوم و تغییرات در ۲۲ فرمانداری


X https://sport45.site/