مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 179845 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 تیر 1396 -ساعت : 08:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن
با حضور ۸۰ پیانیست در فرهنگسرای نیاورانبرنامه آکادمی پیانوی سامان احتشامی اعلام شد

با حضور ۸۰ پیانیست در فرهنگسرای نیاوران

با حضور ۸۰ پیانیست در فرهنگسرای نیاورانبرنامه آکادمی پیانوی سامان احتشامی اعلام شد

مازندمجلس:هشتاد پیانیست با هدف ارتقای سطح دانش خانواده‌ها و هنرجویان پیرامون ساز پیانو و در قالب «آکادمی پیانوی سامان احتشامی» در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌روند.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، در آکادمی پیانوی سامان احتشامی که ساعت ۱۰:۳۰ روزهای ۳۰ تیرماه و ۱۳ و ۱۹ مردادماه در فرهنگسرای نیاوران تهران برگزار می شود، احتشامی در تلاش است که بتواند سطح فرهنگ و دانش خانواده‌ها و هنرجویان در مورد ساز پیانو را ارتقا داده و بتواند مسیر فراگیری این ساز را به روشی ساده و علمی در اختیار علاقمندان این ساز و خانواده ها قرار دهد.

این برنامه که در قالب تکنوازی و گروه نوازی پیانو برنامه اجرا می شوند با سه هدف اصلی ارتقای سطح فرهنگ و دانش خانواده‌ها و هنرجویان در مورد ساز پیانو، چگونگی تدریس پیانو و دانستن مسیرفراگیری این ساز و اجرای هنرجویان همراه با هنرآموزانشان و تشویق آنان برای فراگیری بیشتر مطالب موسیقایی از سوی سامان احتشامی طراحی و تدوین شده است.

نخستین روز این برنامه در تاریخ ۳۰ تیرماه و با ۲۴ نفر برگزار می شود که طی آن رازبین امیرلو، علی ادراکی، آروین شهبندی نژاد، آریانا زمانی، آرمین طهرانچی، شهین مظاهری، ستاره بلوری، آرینا رحیمی، باران دشتی، سحر صلحی زاد، روژان جشن، آیین دخت جرنگ، کیمیا کاظمی، امید نادی حق، باران فرهادی، محمد امین ابراهیمی، یاسمن حکیم زاده، غزل نیکو اندام مطلق، هستی احمدیان، هستی گموری، هستی هراتی، حسام رحیمی، آرمین شماعی زاده، رامتین سبحانی به اجرای برنامه می پردازند.

شایان ذکر است که یلدا صمدی، سینا سلیم زاده، هیراد پناهی، پیمان جوانمرد و سامان احتشامی نیز به عنوان هنرآموز در این برنامه حاضر می شوند.


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : احتشامی - برنامه - سامان - پیانو - فرهنگسرای - هنرجویان - نیاوران - پیانوی - آکادمی - پیانیست - خانواده‌ها - اجرای - آرمین - باران - رحیمی - برگزار - ارتقای - تیرماه - بتواند - فرهنگ - فراگیری -

نظر شما در مورد : با حضور ۸۰ پیانیست در فرهنگسرای نیاورانبرنامه آکادمی پیانوی سامان احتشامی اعلام شد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها