مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 179854 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 تیر 1396 -ساعت : 09:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن
در همراهی با گروه «آوای کهن» با سرپرستی «یاسمین رحمتی»حسین علیشاپور به یاد «محمدرضا لطفی» در اراک می‌خواند

در همراهی با گروه «آوای کهن» با سرپرستی «یاسمین رحمتی»

در همراهی با گروه «آوای کهن» با سرپرستی «یاسمین رحمتی»حسین علیشاپور به یاد «محمدرضا لطفی» در اراک می‌خواند

مازندمجلس:«حسین علیشاپور» خواننده ی موسیقی ایرانی روز جمعه ششم مرداد ماه، به همراه گروه آوای کهن به سرپرستی یاسمین رحمتی، کنسرتی را در اراک برگزار می کند.

در این کنسرت که در آواز دشتی اجرا می شود، قطعاتی از ساخته های رحمتی، همچنین از نواخته های استاد یوسف فروتن توسط این گروه اجرا می شود. این کنسرت با هدف بزرگداشت استاد محمدرضا لطفی، نوازنده ی شهیرتار برگزار می شود.

در گروه آوای کهن، علاوه بر یاسمین رحمتی که نوازنده ی سنتور است، حمیدرضا برزویی تنبک، احسان لیوانی نی، کیارش ترکمان تار و صادق شاه ولایتی کمانچه حضور دارند.

علیشاپور، از خوانندگان با تجربه موسیقی ایرانی است که سابقه کنسرت با هنرمندانی چون کیهان کلهر، مسعود شعاری و حمید متبسم را در پرونده ی کاری خود دارد.

رحمتی نیز علاوه بر آن که از شاگردان مکتب محمدرضا لطفی ست، از محضر مجید کیانی نیز بهره مند شده است.

محل برگزاری این کنسرت، فرهنگسرای آیینه ی شهر اراک و ساعت اجرا نیز ۲۱ است . سایت ایران کنسرت به آدرس www.iranconcert.com نیز برای تهیه ی بلیط درنظر گرفته شده است.


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : رحمتی - کنسرت - یاسمین - محمدرضا - علیشاپور - سرپرستی - استاد - علاوه - نوازنده - موسیقی - همراهی - ایرانی - برگزار -

نظر شما در مورد : در همراهی با گروه «آوای کهن» با سرپرستی «یاسمین رحمتی»حسین علیشاپور به یاد «محمدرضا لطفی» در اراک می‌خواند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها