مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 179897 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 تیر 1396 -ساعت : 10:23

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دوره­های آموزشی تربیت مدرس ویژه متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی برگزار می‌شود

سرپرست امور مدرسان دانشگاه:

دوره­های آموزشی تربیت مدرس ویژه متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی برگزار می‌شود

مازندمجلس: سرپرست امور مدرسان دانشگاه گفت: دوره­های آموزشی تربیت مدرس ویژه متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی در واحد های استانی برگزار می‌شود.
مازندمجلس: به گزارش هنرنیوز و به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر همایون روحیان سرپرست امور مدرسان دانشگاه با اعلام این خبر گفت: این دوره‌‌های آموزشی ویژه متقاضیان جدید تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی در استانهای مختلف می‌باشد که براساس فراخوان بهمن ماه 95 اقدام به ثبت درخواست مدرسی کرده اند و فرآیندهای پذیرش و مصاحبه را طی نموده‌اند.

سرپرست امور مدرسان دانشگاه افزود: دوره­های تربیت مدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی از 27 تیر ماه 1396 به همت همکاران محترم واحدهای استانی و با هماهنگی مرکز امور مدرسان اجرایی می­شود.

دکتر روحیان اظهار داشت: در این سطح از دوره­های تربیت مدرس مهارت­های تدریس در آموزش عالی با محوریت آشنایی با نظام علمی کاربردی و روش­ها و فنون تدریس مورد توجه قرار می­گیرد.

وی افزود: در این دوره فراگیران با چیستی و چرایی دانشگاه جامع علمی کاربردی- نظام مهارتی، رویکردهای جدید آموزش‌های علمی و کاربردی، نکات قابل توجه مدرسان در قوانین و مقررات آموزشی، الگوی تدریس، روش‌های تدریس و اجرای تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی آشنا می­شوند.

سرپرست امور مدرسان دانشگاه گفت: این دوره­ها در استان­های اردبیل، ایلام و گلستان در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 27 و 28 تیر ماه 1396 آغاز می‌شود.


منبع : هنر نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دانشگاه - تدریس - کاربردی - مدرسان - سرپرست - تربیت - آموزشی - دوره­های - افزود - روحیان - متقاضیان -

نظر شما در مورد : دوره­های آموزشی تربیت مدرس ویژه متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی برگزار می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها