مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 179907 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 تیر 1396 -ساعت : 10:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهردار منطقه 21 مطرح کرد

توقف توسعه فضای سبز در سطح منطقه 21/ بحران آب در منطقه جدی است

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- شهردار منطقه 21 تهران گفت: به دلیل بحران جدی کمبود آب در منطقه 21، باید کار توسعه فضای سبز در سطح منطقه متوقف شود.
مازندمجلس:

توسعه فضای سبزبه گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، جمال بافرانی با حضور در سیصد و شصت و یکمین جلسه شورای شهر تهران گفت: جمعیت منطقه 21 تهران 186 هزار و 600 نفر بر اساس آمار سرشماری سال 95 است.


وی افزود: بیش از 8 درصد جمعیت شهر تهران در منطقه 21 قرار دارند و برای این افراد برنامه ریزی شده است.


شهردار منطقه 21 تهران با اشاره به سرانه فضای سبز در منطقه 21 تصریح کرد: بیشترین سرانه فضای سبز در شهر تهران به منطقه 21 تعلق دارد اما به دلیل بحران آب در منطقه، نباید فضای سبز منطقه 21 توسعه پیدا کند.


بافرانی با بیان اینکه " منطقه 21 بعد از انقلاب اسلامی ایران توسعه یافته است" گفت: منطقه 21 دارای ویژگی عملکرد فرا منطقه ای و فرا ملی است و 7 خودرو ساز و وارد کننده و 7 شرکت مهم دارو سازی و صنایع غذایی در منطقه 21 حضور دارند.


وی در رابطه با ساخت و سازهای صورت گرفته در سطح منطقه 21 تهران تصریح کرد: 6 تقاطع بزرگ با کاربری فرا منطقه ای در شهرداری منطقه 21 اجرایی شده است که از این تعداد، 4 پروژه از سوی منطقه اجرایی شده است.


شهردار منطقه 21 تهران در خصوص وضعیت چهار راه ایرانخودرو گفت: این چهارراه که به مدت 40 سال به دلیل ترافیک شدید به دغدغه شهروندان تبدیل شده بود در پی 11 ماه عملیات عمرانی وضعیت قابل قبولی پیدا کرد و دیگر شاهد ترافیک در این منطقه نیستیم.منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : منطقه - تهران - شهردار - توسعه - اجرایی - ترافیک - تصریح - وضعیت - جمعیت - بحران - بافرانی - دارند - سرانه -

نظر شما در مورد : توقف توسعه فضای سبز در سطح منطقه 21/ بحران آب در منطقه جدی است

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها