مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 179912 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 تیر 1396 -ساعت : 10:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن
روحانی نگاهش به اصلاح‌طلبان است

حکیمی‌پور:

روحانی نگاهش به اصلاح‌طلبان است

مازندمجلس: دبیرکل حزب اراده ملت گفت: کابینه دوازدهم باید در بحث سیاست داخلی، توجه به محرومین و معضلات اقتصادی از جمله اشتغال برنامه‌های قابل توجه داشته باشد

مازندمجلس: احمد حکیمی‌پور دبیرکل حزب اراده ملت ایران ، درباره کابینه دوازدهم و انتخاب وزرا، اظهار داشت: انتظار رای دهندگان و بدنه حامی دولت این است که کابینه‌ای چابک‌تر و وزریده تر انتخاب شود و در بخش‌هایی تغییراتی صورت بگیرد.
 
وی افزود: کابینه دوازدهم باید در بحث سیاست داخلی، توجه به محرومین و معضلات اقتصادی از جمله اشتغال برنامه‌های قابل توجه داشته باشد و ما نیز هر کمکی از دستمان بر بیاید انجام می‌دهیم.
 
حکیمی‌پور درباره اظهارات برخی اصلاح‌طلبان مبنی بر انتخابات وزرا از این جریان، متذکر شد: اصلاح‌طلبی یک رویکرد است نه یک حزب و رویکردی برای بهبود شرایط کشور است. روحانی هم به این رویکرد توجه نشان داده و در 4 سال دوم هم توجه وی به این رویکرد ادامه پیدا می‌کند.
 
دبیرکل حزب اراده ملت با بیان اینکه روحانی باید اختیار لازم را برای انتخاب همکارانش داشته باشد و نگاه وی به همه حامیانش از جمله اصلاح‌طلبان نیز هست، گفت: با این حال  نمی‌توان توقع داشت که بنشینیم و سهم‌خواهی کنیم و این کار درستی هم نیست .
 
وی درباره برنامه‌های حزب متبوعش در ماه‌های آینده، اظهار داشت: تعدادی از اعضای حزب در انتخابات شوراها رای آوردند و تلاش میکنیم حضور قوی داشته باشند و از آنها پشتیبانی خواهیم کرد.
 
حکیمی‌پور خاطرنشان کرد: احتمالا یک اردوی یک روزه برای این افراد تدارک می‌بینیم تا با کارهای شورا آشنایی بیشتری پیدا کنند. ما به نهاد شورا بسیار اعتقاد داریم و  هر کمکی بتوانیم انجام می‌‌دهیم تا اعضای حزب در شوراها موفق باشند.


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : رویکرد - اصلاح‌طلبان - درباره - روحانی - انتخابات - اعضای - شوراها -  حکیمی‌پور - باشند - اظهار - اراده - کابینه - دوازدهم - حکیمی‌پور - برنامه‌های -

نظر شما در مورد : روحانی نگاهش به اصلاح‌طلبان است

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها