مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 179921 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 تیر 1396 -ساعت : 11:07

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اکثرا آمریکایی‌ها نحوه استفاده ترامپ از توییتر را نمی‌پسندند

اکثرا آمریکایی‌ها نحوه استفاده ترامپ از توییتر را نمی‌پسندند

مازندمجلس: نتایج یک نظرسنجی که در آمریکا به عمل آمده نشان می‌دهد، اکثر مردم ایالات متحده نحوه استفاده دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور از توییتر را نمی‌پسندند.
مازندمجلس:به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس به نقل از انگجت، پرسشنامه مشترکی که توسط ای بی سی نیوز و واشنگتن پست تهیه و در بین شهروندان آمریکایی در سطح ملی توزیع شده نشان می دهد 67 درصد از مردم ایالات متحده نحوه استفاده ترامپ از توئیتر را نمی پسندند.

اکثر پاسخ دهندگان گفته اند که برای توصیف رفتار ترامپ در توئیتر از واژه ها و کلماتی منفی استفاده می کنند و آن را خطرناک، توهین آمیز و نامناسب توصیف کرده اند. آنها گفته اند بعید است در این مورد از کلماتی مثبت مانند هیجان انگیز، موثر و باطراوت استفاده کنند.

این جو منفی هم در میان حامیان دموکرات ها و هم در میان حامیان جمهوری خواهان وجود دارد و تنها 41 درصد از افرادی که خود را حامی جمهوری خواهان توصیف کرده اند، توییت های ترامپ را مناسب و باطراوت دانسته اند.

بر اساس بررسی یاد شده 78 درصد زنان و 58 درصد مردان توئیت های ترامپ را نامناسب توصیف کرده اند. نکته جالب این است که تنها 46 درصد مردان سفیدپوست توئیت های ترامپ را خطرناک دانسته اند، اما 65 درصد غیرسفیدپوستان آنها را خطرناک توصیف کرده اند.

نمونه آماری این تحقیق شامل 1001 نفر بوده که 23 درصد از آنها طرفدار جمهوری خواهان بودند، 35 درصدشان حامی دموکرات ها بوده و 35 درصد خود را از نظر دیدگاه سیاسی مستقل توصیف کرده اند. بنابراین در مورد قابلیت تعمیمپذیری نتایج این تحقیق به کل آمریکا تردیدهایی وجود دارد.

آ


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ترامپ - توصیف - استفاده - خطرناک - جمهوری - خواهان - دانسته - توئیت - تحقیق - مردان - باطراوت - توئیتر - کلماتی - نامناسب - حامیان - دموکرات -

نظر شما در مورد : اکثرا آمریکایی‌ها نحوه استفاده ترامپ از توییتر را نمی‌پسندند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها