مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 180095 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 تیر 1396 -ساعت : 19:49

چاپ به اشتراگ گذاشتن
 تاکید رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور بر توسعه همکاری دو کشور

دیدار سفیر روسیه در تهران با شجاعی کیاسری/

تاکید رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور بر توسعه همکاری دو کشور

مازندمجلس: سفیر روسیه با ابراز خوشحالی از این ملاقات بر آمادگی کشورش در همکاری بیش از پیش با جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با تروریسم و قاچاق مواد مخدر تاکید و ابراز امیدواری کرد هرچه سریع تر نشست همکاری منطقه ای و استانی دو کشور در شهر ساری برگزار شود تا استانداران بتوانند از نزدیک با یکدیگر ملاقات کنند

مازندمجلس: لوان جاگاریان سفیر روسیه در تهران در دیدار با شجاعی کیاسری رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور بر آمادگی کشورش بر مبارزه با تروریسم و قاچاق مواد مخدر تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ شجاعی کیاسری در این دیدار با اشاره به دیدگاههای مشترک دو کشور در مبارزه با تروریسم به ویژه در سوریه و مبارزه با مواد مخدر گفت: در صورت آمادگی مسکو برای برنامه ریزی سفر دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور به روسیه و تبادل نظر در مبارزه با تروریسم و افراط گرائی، مبارزه با قاچاق مواد مخدر و قاچاق انسان و بررسی تحولات منطقه از جمله تحولات کشور سوریه همکاریهای مشترک ایران و روسیه در این زمینه ها تقویت خواهد شد.

رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور همچنین لزوم تقویت روابط استانی در زمینه های اقتصادی و نیاز به استفاده از این ظرفیت در همه زمینه های تجاری و اقتصادی و امنیتی و انتظامی را یادآور شد.

لوان جاگاریان سفیر روسیه در تهران نیز از سفر وزیر کشور جمهوری اسلامی ایران به مسکو استقبال کرد و این سفر را موجب تحکیم و گسترش بیشتر همکاری های دو کشور دانست.

سفیر روسیه با ابراز خوشحالی از این ملاقات بر آمادگی کشورش در همکاری بیش از پیش با جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با تروریسم و قاچاق مواد مخدر تاکید و ابراز امیدواری کرد هرچه سریع تر نشست همکاری منطقه ای و استانی دو کشور در شهر ساری برگزار شود تا استانداران بتوانند از نزدیک با یکدیگر ملاقات کنند.

وی گفت: لغو روادید سفر گروهی اتباع ایرانی به روسیه توسط کشورش به وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ارائه شده است که در صورت تایید موضوع توسط طرف ایرانی سفر گروهی ایرانیان مشمول لغو روادید می شود و به این ترتیب سفر به روسیه آسانتر و کم هزینه تر خواهد شد 


منبع : پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شجاعی کیاسری - وزارت کشور -

مطالب مرتبط با : تاکید رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور بر توسعه همکاری دو کشور
نظر شما در مورد : تاکید رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور بر توسعه همکاری دو کشور

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها