مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 180685 -تاریخ انتشار : جمعه 30 تیر 1396 -ساعت : 12:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کابینه منهای روحانی/ از آتش به اختیار تا آتش‌بس

تحلیل مازندمجلس در آستانه تشکیل کابینه

کابینه منهای روحانی/ از آتش به اختیار تا آتش‌بس

اختصاصی مازندمجلس: به نظر می‌رسد جریان رقیب انتخاباتی حسن روحانی نسبت به برخی وزاری دولت دوازدهم در حالت آتش‌بس و نسبت به شخص روحانی و برخی دیگر از وزای او آتش به اختیار عمل خواهد کرد.

اختصاصیی مازندمجلس: درحالی که دکتر حسن روحانی با رای اعتماد ۲۴ میلیونی مردم به خود می‌رود که رای اعتماد کابینه دوم خود را دریافت نماید. اما برخی از چهرهای اصولگرا با هدف مهار دولت دوم تدبیر امید و از سویی ریل گذاری برای اهداف خود در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ به دنبال مهره چینی در کابینه و مدیریت میانی دولت می‌باشند.

آنان که پیشتر آتش به اختیار با حمله همه جانبه شور انتخاباتی را تا مدتها پس از انتخابات ادامه دادند بعدها با استراتژی آتش‌بس، دولت را به آغوش کشیدند تا شاید بتوانند سهم خود را در دولت دوم روحانی وسعت بخشیده و با فرض رسوخ در کابینه بتوانند شعار کابینه منهای روحانی را تحقق بخشند.

به نظر می‌رسد جریان رقیب انتخاباتی حسن روحانی نسبت به برخی وزاری دولت دوازدهم در حالت آتش‌بس و نسبت به شخص روحانی و برخی دیگر از وزای او آتش به اختیار عمل خواهد کرد.

در این میان نقش شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان در تامین پشتوانه‌های اجتماعی و حمایت‌های معنوی و فراکسیون امید در رایزنی به منظور کسب رای اعتماد برای وزرای رده اول روحانی بسیار حیاتی و مهم می‌باشد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کابینه منهای روحانی/ -

نظر شما در مورد : کابینه منهای روحانی/ از آتش به اختیار تا آتش‌بس

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها