مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 180830 -تاریخ انتشار : شنبه 31 تیر 1396 -ساعت : 09:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن
با همراهی «لیانا شریفیان»«محسن شریفیان» برای اجرای کنسرت عازم وین شد

با همراهی «لیانا شریفیان»

با همراهی «لیانا شریفیان»«محسن شریفیان» برای اجرای کنسرت عازم وین شد

مازندمجلس:«محسن شریفیان» سرپرست و نوازنده ی گروه موسیقی «لیان» در آستانه کنسرت تابستانه این گروه در تهران، عازم وین شد.

محسن شریفیان نوازنده و محقق موسیقی نواحی این بار قرار است در تاریخ ۲۸ و ۲۹ و ۳۰ جولای به همراه گروه موسیقی «گتگ» در فستیوال Sunnseitn در شهر لینس اتریش به روی صحنه بروند. در این اجرا لیانا شریفیان به عنوان نوازنده برای اولین بار این گروه بین المللی را همراهی خواهد کرد.

سرپرست گروه «لیان» درباره حضور دخترش در این فستیوال میگوید: «سال گذشته از نوازندگی لیانا ویدیویی منتشر شد با این عنوان «راست دستی که میتواند چپ دست هم باشد» و در آن توانایی اش را نشان میداد که هم میتوانست با دست راست هم با دست چپ، یک ملودی را با ساز نی انبان بنوازد به طوری که هیچ تغییری در روند ملودی احساس نشود و همین بهانه ای شد برای دعوت و حضورش در این جشنواره.»

امسال در فستیوال Sunnseitn اتریش نمایندگان چهار قاره حضور خواهند داشت، نمایندگانی از کشورهای آرژانتین، آلمان، کرواسی، کوبا، کنگو، رومانی، مجارستان و ایران که در قالب گروه گتگ تنها نمایندگان آسیا در این جشنواره خواهند بود.

محسن شریفیان بعد از اجرا با گروه گتگ بلافاصله به ایران بازخواهد گشت و به همراه گروه لیان جدیدترین اجرای خود را با رپرتواری متفاوت جمعه ۱۳ مرداد در سالن نمایشگاه بین المللی میلاد به روی صحنه خواهند برد و بعد از آن در شهرهای شیراز و ساری اجرا خواهند داشت.


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شریفیان - لیانا - خواهند - همراهی - فستیوال - موسیقی - نمایندگان - نوازنده - ملودی - المللی - جشنواره - عنوان - همراه - اجرای - کنسرت - سرپرست - Sunnseitn - اتریش -

نظر شما در مورد : با همراهی «لیانا شریفیان»«محسن شریفیان» برای اجرای کنسرت عازم وین شد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها