مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 181240 -تاریخ انتشار : یکشنبه 01 مرداد 1396 -ساعت : 13:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن

با همراهی گروه موسیقی «آن» و آهنگسازی «سپیده مشکى»

با همراهی گروه موسیقی «آن» و آهنگسازی «سپیده مشکى»کنسرت «مجتبی عسگری» برگزار می‌شود

مازندمجلس:کنسرت گروه موسیقی «آن» به خوانندگی «مجتبی عسگری» و آهنگسازی «سپیده مشکى»، اولین هفته از مرداد ماه سال جاری، در «فرهنگسرای نیاوران» بروی صحنه می رود. این در حالیست که همزمان با این کنسرت، آلبوم تازه گروه «آن» تحت عنوان «با فراقت چند سازم»، به انتشار می رسد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، کنسرت پیش روی گروه موسیقی «آن» با آواز «مجتبی عسگری» خواننده شناخته شده موسیقی ایرانی، در تاریخ ۵ مرداد ماه ۱۳۹۶ در دو بخش، تقدیم مخاطبان خواهد شد.

بخش اول این کنسرت به دونوازی سه تار و تمبک اختصاص داشته و در بخش دوم، رپرتوارى کاملاً سنتى شامل پیش درآمد چهارمضراب ساز و آواز، قطعهء حصار تصنیف و رِنگ، به اجرا در می آید.

در این مجموعه سینا خشک بیجاری (تنبک)، سینا دانش (کمانچه)، ساناز ستار زاده (تار)، نوا سلیمانی (عود)، آزاده شمس (قیچک)، هوشمند عبادی (نی)، آریا محافظ (سنتور)، سپیده مشکى (آهنگساز، سه تار) و مهرزاد هویدا (دف)، آواز «مجتبی عسگری» را همراهی خواهند کرد.

آلبوم «با فراقت چند سازم»، اثر تازه این گروه با صدای عسگری است که توسط موسسه «پردهء هنر موسیقى» پخش خواهد شد.

شایان ذکر است که کنسرت گروه موسیقی «آن» به خوانندگی «مجتبی عسگری»، همزمان با انتشار آلبوم این گروه، در ساعت ۲۱ از تاریخ ۵ مرداد ماه سال جاری در «فرهنگسرای نیاوران»، به اجرا در خواهد آمد و علاقمندان حضور در این کنسرت، می توانند جهت خرید اینترنتی بلیت آن، به سایت www.irancocert.com مراجعه نمایند.


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کنسرت - موسیقی - عسگری - مجتبی - سپیده - مرداد - همراهی - آهنگسازی - آلبوم - فراقت - تاریخ - انتشار - خوانندگی - فرهنگسرای - نیاوران - همزمان -

نظر شما در مورد : با همراهی گروه موسیقی «آن» و آهنگسازی «سپیده مشکى»کنسرت «مجتبی عسگری» برگزار می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها