مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 181276 -تاریخ انتشار : یکشنبه 01 مرداد 1396 -ساعت : 15:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن

به سرپرستی «حمید خنجری» و «سعید محمدعلی»

به سرپرستی «حمید خنجری» و «سعید محمدعلی»فرخوان گروه کُر «نوجوانان2» آموزشگاه موسیقی «نوای شهرآشوب» منتشر شد

مازندمجلس:فرخوان گروه کُر «نوجوانان۲» به سرپرستی «حمید خنجری» و «سعید محمدعلی»، از آموزشگاه موسیقی «نوای شهرآشوب»، در اختیار سایت «موسیقی ایرانیان» قرار گرفت.

گروه «کُرِ نوجوانان ۲» به منظور تکمیل گروه آوازی نوجوانان، از آن دسته هنرجویان و علاقه مندان به آواز، دعوت به عمل می آورد تا جهت شرکت در اجرای بزرگ گروههای کر آموزشگاه، به این مجموعه بپیوندند.

اولویت پذیرش هنرجویان در این گروه آوازی با کسانی است که واجد شرایط در آیتم های زیر می باشند:
۱_«رده های سنی ۱۰ سال تمام به بالا»
۲_ «تسلط نسبی به زبان انگلیسی»
۳_ «پذیرفته شدن در مشاوره حضوری»

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، با واحد دپارتمان گروهی کودک و نوجوان آموزشگاه -سرکار خانم خان بابایی- و از طریق شماره های ۸۸۰۸۱۶۳۹ – ۸۸۰۸۱۶۴۱ تماس حاصل کرده و جهت گرفتن وقت مشاوره اقدام نمایید.

شایان ذکر است که باتوجه به محدودیت زمانی جهت آماده سازی هنرجویان و گروه نوازندگان پیش از کنسرت اصلی، تقدم با داوطلبانی خواهد بود که نسبت به تقاضای پیوستن و اعلام همکاری با این مجموعه، در اسرع وقت اقدام نمایند و لذا این امر بعد از ۳۰ تیرماه ۱۳۹۶ عملی نخواهد بود.

 


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آموزشگاه - موسیقی - سرپرستی - خنجری - هنرجویان - محمدعلی - مجموعه - مشاوره - اقدام - شهرآشوب - فرخوان - نوجوانان - آوازی -

نظر شما در مورد : به سرپرستی «حمید خنجری» و «سعید محمدعلی»فرخوان گروه کُر «نوجوانان2» آموزشگاه موسیقی «نوای شهرآشوب» منتشر شد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها