مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 181776 -تاریخ انتشار : سه شنبه 03 مرداد 1396 -ساعت : 11:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن
سرطان مغز هم سناتور آمریکایی را از تلاش برای تحریم ایران باز نداشت

سرطان مغز هم سناتور آمریکایی را از تلاش برای تحریم ایران باز نداشت

مازندمجلس: جان مک‌کین، رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس سنای آمریکا اعلام کرد برای فعالیت در خصوص طرح تحریم‌های ایران و روسیه روز سه‌شنبه به سنا باز می‌گردد

مازندمجلس: جان مک‌کین، رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس سنای آمریکا اعلام کرد برای فعالیت در خصوص طرح تحریم‌های ایران و روسیه روز سه‌شنبه به سنا باز می‌گردد.

به گزارش تسنیم، «جان مک‌کین»، رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس سنا که به تازگی تحت عمل جراحی قرار گرفته و مبتلا به سرطان مغز تشخیص داده شده برای ادامه فعالیت در خصوص تحریم‌های ایران به کار باز می‌گردد.

در بیانیه‌ای که دفتر «مک‌کین» دوشنبه شب (به وقت واشنگتن) صادر کرده آمده وی برای کار در خصوص لایحه اصلاح قوانین بهداشتی، لایحه بودجه دفاعی و طرح تحریم‌های جدید در خصوص ایران، روسیه و کره شمالی روز سه‌شنبه به مجلس سنا بازخواهد گشت. 

مجلس سنای آمریکا خرداد ماه سال جاری طرح تحریم‌های ایران و روسیه را با 98 رأی موافق و 2 رأی مخالف به تصویب رساند، اما تصویب این طرح در مجلس نمایندگان آمریکا با برخی موانع قانونی و حزبی رو به رو شد. اعضای مجلس سنا در حال حاضر در تلاش برای رسیدن به توافقی با اعضای مجلس نمایندگان برای رفع موانع این طرح و رأی‌گیری بر سر آن هستند. 

پیش از این برخی منابع خبری از توافق اعضای دو مجلس برای پیشبرد طرح تحریم‌های ایران، روسیه و کره شمالی خبر داده بودند، اما باب کورکر، رئیس کمیته روابط خارجی مجلس سنا دوشنبه شب، حصول توافق در این خصوص را تکذیب کرد. 

دفتر جان مک کین، روز چهارشنبه قبلا اعلام کرده است که این سناتور ارشد جمهوری‌خواه تومور مغزی دارد. بیمارستان «مایو کلینیک» در شهر فینیکس در ایالت آریزونا در بیانیه‌ای اعلام کرد که سناتور مک کین برای خارج کردن لخته خون از بالای ناحیه چشم چپ تحت عمل جراحی قرار گرفت.


منبع : الف


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تحریم‌های - مک‌کین - اعلام - روسیه - اعضای - آمریکا - کمیته - تصویب - شمالی - نمایندگان - موانع - لایحه - توافق - می‌گردد - فعالیت - نیروهای - سه‌شنبه - سرطان - بیانیه‌ای - جراحی - دوشنبه -

مطالب مرتبط با : سرطان مغز هم سناتور آمریکایی را از تلاش برای تحریم ایران باز نداشت
نظر شما در مورد : سرطان مغز هم سناتور آمریکایی را از تلاش برای تحریم ایران باز نداشت

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها