مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 181780 -تاریخ انتشار : سه شنبه 03 مرداد 1396 -ساعت : 11:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن
 خنثی‌سازی بیش از ۱۲۰ عملیات تروریستی در کشور

وزیر اطلاعات خبر داد:

خنثی‌سازی بیش از ۱۲۰ عملیات تروریستی در کشور

مازندمجلس: وزیر اطلاعات با اشاره به حادثه اخیر تروریستی مجلس و حرم امام (ره) افزود: هر 5 تن عامل تروریستی با اینکه در ساعات اولیه کشته شدند ولی در عرض 2 روز تمامی عوامل همکار مستقیم و غیرمستقیم دستگیر و ریشه‌های این اقدام بزدلانه شناسایی شد

مازندمجلس: سیدمحمود علوی شامگاه دوشنبه پس از اقامه نماز مغرب و عشاء در مسجد امام علی (ع) شهرک کارشناسان اردبیل اظهار داشت: بیش از 120 عملیات تروریستی در چند سال اخیر در کشور خنثی‌سازی شده است.

وی با اشاره به اقتدار و امنیت ایران اسلامی بیان کرد: با نقش بر آب شدن تمامی نقشه‌های شوم دشمنان، همه عاملان این ترورهای ناموفق دستگیر شده و یا به هلاکت رسیده‌اند.

علوی با بیان اینکه به فضل الهی امروز هیچ گونه ناامنی در هیچ نقطه از کشور وجود ندارد، تصریح کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) امروز چشم بینا و گوش شنوای ملت است و به هیچ قدرتی اجازه نفوذ در کشور و ایجاد خرابکاری نمی‌دهد.

وزیر اطلاعات با اشاره به حادثه اخیر تروریستی مجلس و حرم امام (ره) افزود: هر 5 تن عامل تروریستی با اینکه در ساعات اولیه کشته شدند ولی در عرض 2 روز تمامی عوامل همکار مستقیم و غیرمستقیم دستگیر و ریشه‌های این اقدام بزدلانه شناسایی شد.

وی با اشاره به بهت و درماندگی کشورهای دنیا از اقدامات سریع و تاکتیکی سیستم اطلاعاتی و امنیتی ایران گفت: وزارت اطلاعات افتخار این را دارد که در کنار نیروهای نظامی و انتظامی علاوه بر تامین آرامش، امنیت این مرز و بوم را به نحو مطلوب حفظ کند.


منبع : خبرآنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تروریستی - اطلاعات - اشاره - اینکه - امروز - دستگیر - تمامی - خنثی‌سازی - امنیت - عملیات -

مطالب مرتبط با : خنثی‌سازی بیش از ۱۲۰ عملیات تروریستی در کشور
نظر شما در مورد : خنثی‌سازی بیش از ۱۲۰ عملیات تروریستی در کشور

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها