تاریخ انتشار : دوشنبه 16 مرداد 1396 - ساعت : 09:26

کد مطلب: 185164 چاپ به اشتراگ گذاشتن

روحانی فردا وزرای پیشنهادی را به مجلس معرفی می‌کند؟

مازندمجلس: معاون پارلمانی رییس‌جمهور گفت: هنوز مشخص نشده است که لیست وزرای پیشنهادی رییس‌جمهور فردا تقدیم مجلس شورای اسلامی شود.

مازندمجلس: حسینعلی امیری، در پاسخ به این پرسش که آیا لیست وزرای پیشنهادی تکمیل شده است اظهار کرد: من اطلاعی ندارم که لیست نهایی شده است. آخرین اخباری که در این زمینه دارم همانی است که هفته گذشته بیان کردم.
 
امیری چهارشنبه هفته گذشته در حاشیه جلسه هیات دولت در پاسخ به این پرسش که آیا لیست وزرای پشنهادی تکمیل شده است، اظهار کرد: این مورد را باید از خود رئیس جمهور سوال کنید.
 
معاون پارلمانی رئیس جمهور همچنین در پاسخ به سوالی دیگری مبنی بر اینکه واکنش مجلس به وزرای پیشنهادی چگونه خواهد بود؟ تصریح کرد: در این مدت رئیس جمهور با روسای سه فراکسیون مجلس دیدار داشته و همچنین دیدارهای انفرادی نیز با نمایندگان مجلس انجام شده است. در جلسه معاون اول با مجامع استانی هم دیدگاه‌های نمایندگان مطرح شده است. پیش بینی من این است که شرایط مناسبی در مجلس برای وزرای پیشنهادی شکل می‌گیرد و تشکیل دولت داوزهم یکی از نقاط عطف دولت و مجلس خواهد بود.
 
امیری دردرباره زمان معرفی وزاری پیشنهادی نیز گفته بود که  از روز تحلیف رئیس جمهور دو هفته وقت دارد که وزرا را معرفی کند و زمان معرفی وزرا به تشخیص رئیس جمهور بستگی دارد.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #جمهور #پیشنهادی #وزرای #معرفی #همچنین #نمایندگان #تکمیل #امیری #اظهار #گذشته

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : روحانی فردا وزرای پیشنهادی را به مجلس معرفی می‌کند؟