مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 181871 -تاریخ انتشار : سه شنبه 03 مرداد 1396 -ساعت : 14:54

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سنگ راز و نیاز در ایوان شمس

سنگ راز و نیاز در ایوان شمسسالار عقیلی و گروهش کنسرت خیریه برگزار کردند

مازندمجلس:گروه «راز نیاز» به سرپرستی و خوانندگی «سالار عقیلی» شب گذشته دوشنبه دوم مرداد ماه از ساعت ۲۰ تا ۲۳ در ایوان شمس به استقبال خیرین و حامیان بنیاد خیریه «آراسته» رفت.

در این کنسرت که عقیلی و نوازندگانش اجرای آن را بر عهده داشتند، قطعاتی نظیر مرا رها مکن، سپید یا سیاه، وطنم ای شکوه پا برجا، هانیه، شکوه گل، نگارا، خوشه چین، گلرخ، خون غزل، وطن و ایران اجرا شد.

در این کنسرت خیریه هنرمندانی همچون امین تارخ، صدیقه بنایی (پوری بنایی) و لاله اسکندری حضور داشتند. همچنین امین تارخ در آغاز کنسرت خبر از انتشار آلبومی داد که در آن دکلمه اشعار را بر عهده داشته و سالار عقیلی هم در آن به هنرنمایی پرداخته است.

سالار عقیلی با اشاره به شوق و علاقه نوازندگان در گروه راز و نیاز برای حضور در برنامه گفت: «همان لحظه که هنرمندان گروه را در جریان قرار دادم همه با عشق و علاقه پذیرفتند و با افتخار در ایوان شمس به اجرای برنامه پرداختند.» این خواننده موسیقی ایرانی در میان دو بخش برنامه از شاعر و ترانه سرای نامدار کشورمان که سال گذشته و تنها چند روز مانده به نوروز از دنیا رفت یاد کرد و با گریه قطعه خون غزل را به دکتر افشین یداللهی تقدیم کرد.

در پایان این برنامه اعضای گروه راز و نیاز به سرپرستی و خوانندگی سالار عقیلی از سوی خیریه آراسته تندیس هایی را به رسم یادبود دریافت کردند.


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عقیلی - برنامه - ایوان - سالار - کنسرت - خیریه - بنایی - علاقه - داشتند - آراسته - خوانندگی - گذشته - سرپرستی - اجرای -

نظر شما در مورد : سنگ راز و نیاز در ایوان شمسسالار عقیلی و گروهش کنسرت خیریه برگزار کردند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها