مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 182170 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 04 مرداد 1396 -ساعت : 15:51

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اجرای «آواز پارسی» در خراسان رضویشهرام و حافظ ناظری مهمان قوچانی‌ها می‌شوند

اجرای «آواز پارسی» در خراسان رضوی

اجرای «آواز پارسی» در خراسان رضویشهرام و حافظ ناظری مهمان قوچانی‌ها می‌شوند

مازندمجلس:گروه اجرایی پروژه «آواز پارسی» به خوانندگی شهرام ناظری و حافظ ناظری برای اولین بار این پروژه را در شهر قوچان اجرا می‌کنند.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان» و به نقل از روابط عمومی پروژه آواز پارسی، پروژه «شاهنامه خوانی آواز پارسی، افسانه و مهر» به خوانندگی شهرام ناظری و حافظ ناظری روز ششم مرداد ماه اولین اجرای خود را از شهر قوچان استان خراسان رضوی آغاز می کند.

بنا به گفته حافظ ناظری، علاوه بر اجرای شاهنامه فردوسی، یک قطعه کُردی نیز به عنوان رویداد ویژه کنسرت افتتاحیه «آواز پارسی» در قوچان، اجرا خواهد شد.

کنسرت «آواز پارسی، افسانه و مهر» ناظری ها با هدف حفظ آواز ایرانی و دوری از الحان عربی، ششم مرداد ماه، در شهر قوچان، سالن ورزشی کارگران، در دو سانس ١٨:٣٠ و ٢١:٣٠ برگزار می شود. اجرایِ بعدی پروژه آواز پارسی شهرام ناظری و حافظ ناظری، در تالار بزرگ وزارت کشور تهران از تاریخ دهم تا سیزدهم مرداد ماه است که تاریخ تمدیدهای آینده این کنسرت به زودی اعلام خواهد شد.


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ناظری - پارسی - پروژه - اجرای - قوچان - کنسرت - مرداد - شهرام - خراسان - تاریخ - خوانندگی - افسانه - شاهنامه - اولین -

نظر شما در مورد : اجرای «آواز پارسی» در خراسان رضویشهرام و حافظ ناظری مهمان قوچانی‌ها می‌شوند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها