مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 1521 -تاریخ انتشار : شنبه 23 خرداد 1394 -ساعت : 10:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن
در بابلسر هنوز فضای دولت گذشته حاکم است/ گزینه‌های مطرح نامزدهای اصلاح‌طلبان و اصول‌گرایان بابلسر

در گفتگوی مازندمجلس با یاسر یوسف زاده فعال اصلاح‌طلب بابلسر عنوان شد؛

در بابلسر هنوز فضای دولت گذشته حاکم است/ گزینه‌های مطرح نامزدهای اصلاح‌طلبان و اصول‌گرایان بابلسر

اختصاصی مازندمجلس: آیین‌نامه داخلی اصلاح‌طلبان نوشته شد و در حوزه انتخابات جلسات مختلف (حدود 50 جلسه کاری) برگزار شد/ مدیریت کلان استان، هیچ استراتژی جز حفظ میز و سمت ندارد!/ وحدت اصلاح‌طلبان مرکز استان در وحدت کلی اصلاح‌طلبان تاثیرگذار است.

اختصاصی مازند مجلس: یاسر یوسف‌زاده فعال جوان شهرستان بابلسر، درباره آغاز فعالیت سیاسی‌اش اظهار کرد: آغاز فعالیتم در گروه‌های مختلف اطلاح‌طلبان،از سال 76 همزمان با دوران نوجوانی‌ام بوده است.

 

فضای انتخاباتی بابلسر، فضای بیم و امید است

وی درباره فضای آخرین وضعیت حوزه انتخابیه بابلسر افزود: فضای انتخاباتی بابلسر، فضای بیم و امید است

فعال جوانان اصلاح‌طلب با بیان اینکه در ایجاد این فضا بحث استانی شدن نیز بی‌تاثیر نبوده است، یادآور شد:  بابلسر شرایط خاص خود را دارد و حضور قدرتمندانه طیف اصولگرایان را نباید نادیده گرفت.

 

در بابلسر هنوز فضای دولت گذشته حاکم است

یوسف‌زاده با اشاره حاکمیت فضای دولت قبلی در بابلسر تصریح کرد: یک نماینده به خود اجازه می‌دهد فراخور جهت گیری فکری خود در همه عزل‌ونصب‌ها دخالت کند و مردم احساس می‌کنند فضای دولت گذشته هنوز حاکم است.

وی به رای 70 درصدی مردم بابلسر به  حسن روحانی اشاره کرد و گفت: هنوز از تفکرات و تغییرات دولت تدبیر در این شهرستان نشانی نیست! و این موجب دلسردی مردم این حوزه شده است.

یوسف‌زاده سیاست‌های داخلی دولت و تعامل بیش از حد با برخی احزاب را موجب نگرانی مردم دانست.

فعال جوان اصلاح‌طلب بابلسر درباره شورای اصلاح‌طلبی و مجمع اصلاح‌طلبان بابلسر بیان کرد: بابلسر یکی از بهترین و سالم‌ترین مجموعه ها و تشکل های اصلاح طلبی مازندران است از ابتدای شروع کار دولت جدید با وجود فضای خاص حاکم بر این حوزه، جلسات متعددی تشکیل شد.

وی افزود: آیین‌نامه داخلی اصلاح‌طلبان نوشته شد و در حوزه انتخابات جلسات مختلف (حدود 50 جلسه کاری) برگزار شد.

یوسف‌زاده با اشاره به برگزاری همایش اصلاح‌طلبان در اسفندماه پارسال با حضور 600 اصلاح‌طلب مطرح حوزه و برگزاری انتخابات اصلاح‌طلبان با حضور 300 نفر در بخش‌های مختلف حوزه گفت: از بین اینها نمایندگان موردنظر انتخاب شدند و سعی بر این بوده شمول کامل رعایت شود.

فعال جوان اصلاح‌طلب بابلسر، درباره نامزدهای احتمالی بابلسر اظهار کرد: گزینه‌های جدی مطرح شد، از اصلاح‌طلبان دکتر روحی، دکتر قلی‌پور هستند. از اصولگرایان نیز نجف‌نژاد و نانواکناری از گزینه‌های جدی هستند.

وی با بیان اینکه بخشی از مشکلات اصلاح‌طلبان استان به ضعف مسئولان ارشد استان مربوط است، گفت: مدیران ارشد استان شاید به نوعی با بی‌تدبیری ناخواسته و به بهانه مدیریت توسعه‌گرا، فعالیت‌های سیاسی را قربانی می‌کنند.

 

مدیریت کلان استان، هیچ استراتژی جز حفظ میز و سمت ندارد!

یوسف‌زاده با اظهار اینکه جوانان علیرغم همه بی‌مهری‌ها با قدرت کار می‌کنند، افزود: فضای استان و فشارهای نامحسوس در رفتار جوانان، بی‌تاثیر نبوده و احساس می‌کنم اشکال از مدیریت استان است که هیچ استراتژی جز حفظ میز و سمت ندارند.

فعال جوان اصلاح‌طلب بابلسر، با بیان اینکه در اکثر شهرستان‌ها تا 80 درصد اجماع وجود دارد، تصریح کرد: مهم اجماع اصلاح‌طلبان مرکز استان است و مساله اصلی تمرکز نیروهای استان است که تا حدودی با مشکلات مواجه‌اند.

وی یادآور شد: وحدت اصلاح‌طلبان مرکز استان در وحدت کلی اصلاح‌طلبان تاثیرگذار است.

گفت‌وگو: مجید ساجدی‌فر

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : یاسر یوسف زاده - دولت قبل - بابلسر - اصلاح طلبان بابلسر - اصولگرایان بابلسر - دکتر روحی - دکتر قلی‌پور - نجف‌نژاد - نانواکناری -

مطالب مرتبط با : در بابلسر هنوز فضای دولت گذشته حاکم است/ گزینه‌های مطرح نامزدهای اصلاح‌طلبان و اصول‌گرایان بابلسر
نظرات کاربران در مورد : در بابلسر هنوز فضای دولت گذشته حاکم است/ گزینه‌های مطرح نامزدهای اصلاح‌طلبان و اصول‌گرایان بابلسر
  • همشهریپاسخ0شنبه 23 خرداد 1394

    درود بر اقا یاسر عزیز/ بلاخره یکی پیدا شد حرف ما رو بزنه

  • فتنه گرپاسخ0شنبه 23 خرداد 1394

    اگر اصلاح طلبان بابلسر به گزینه واحدی نرسند باید منتظر بود که آقای .... اسم .... رو از صندوق دربیاره

  • میرحسینپاسخ0چهار شنبه 24 تیر 1394

    درود بر این اصلاح طلبان جوان و باصداقتی که چون شمع در برابر طوفان ویرانگر دولت پاکدستان! ایستادند تا تاریکی شوم ترس و نومیدی بر خانه های دل ما حکمفرما نگردد. پاینده باشید

نظر شما در مورد : در بابلسر هنوز فضای دولت گذشته حاکم است/ گزینه‌های مطرح نامزدهای اصلاح‌طلبان و اصول‌گرایان بابلسر

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها