مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 183432 -تاریخ انتشار : دوشنبه 09 مرداد 1396 -ساعت : 15:15

چاپ به اشتراگ گذاشتن

به سرپرستی «بردیا صدرنوری» و خوانندگی «محمد صرفه جو»

به سرپرستی «بردیا صدرنوری» و خوانندگی «محمد صرفه جو»کنسرت «آوای دوست» تمدید شد

مازندمجلس:کنسرت «آوای دوست» به سرپرستی «بردیا صدرنوری» و خوانندگی «محمد صرفه جو»، به دلیل استقبال بی نظیر مخاطبان، یک شب دیگر تمدید شد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، پنجشنبه شب، ۵ مردادماه ۱۳۹۶ «تالار وحدت» تهران، میزبان مخاطبان کنسرت «آوای دوست» به سرپرستی «بردیا صدرنوری» بود.

در این کنسرت، اجرای تکنوازی پیانوی «بردیا صدرنوری» براساس ساخته هایی از اثر جدید او بنام «فراقی» -که بزودی منتشر خواهد شد- بنا گردیده بود و این تکنوازی بخش اول کنسرت را تشکیل می داد. پس از آن صدرنوری، به همراه «سپاس صدرنوری» به همنوازی با دو پیانو پرداختند که با تشویقهای حاضرین در سالن مواجه شد.

بخش نهایی کنسرت نیز به اجرای هم نوازی فلوت «نیلوفر ابراهیمی»، ویولون «علیرضا دریایی»، کاخن «عرفان قوی قلب» و پیانو «بردیا صدرنوری» اختصاص داشت که ساخته هایی از زنده یادان «عماد رام» و «همایون خرم» را با خوانندگی خوب «محمد صرفه جو» اجرا نمودند و این اجرا نیز حضار را بسیار تحت تاثیر قرار داد.

این کنسرت که با حضور بسیاری از پیشکسوتان موسیقی و اهالی فرهنگ و هنر برگزار شد، با استقبال فراوانی روبرو شد و به همین دلیل در روز ۵ شنبه ۱۲ مرداد ماه در «تالار وحدت» تهران، مجددا بروی صحنه می رود.

شایان ذکر است که علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه بلیط می توانند با دفتر مؤسسه فرهنگی و هنری «رادنواندیش» به شماره‌های ۸-۸۸۵۲۸۱۴۷ تماس و یا به سایت iranconcert.com مراجعه نمایند.


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : صدرنوری - کنسرت - بردیا - سرپرستی - خوانندگی - تکنوازی - اجرای - پیانو - تهران - ساخته - مخاطبان - تمدید - استقبال - موسیقی - تالار -

نظر شما در مورد : به سرپرستی «بردیا صدرنوری» و خوانندگی «محمد صرفه جو»کنسرت «آوای دوست» تمدید شد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها