وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم از تحصص لازم برخوردارند

تاریخ انتشار : یکشنبه 22 مرداد 1396 - ساعت : 11:10

کد مطلب: 186841 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نماینده مردم ساری در مجلس:

وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم از تحصص لازم برخوردارند

مازندمجلس: نماینده مردم شهرستان های ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی گفت : وزاری پیشنهادی دولت دوازدهم به مجلس شورای اسلامی از تخصص لازم برای وظایف پیش بینی شده برخوردارند

مازندمجلس: علی اصغر یوسف نژاد روز یکشنبه افزود : همچنین این افراد از لحاظ توانایی فردی نیز در حوزه تخصصی که معرفی شدند ، از توانمندی بالایی برای اداره وزارتخانه متبوع برخوردارند.
وی ادامه داد : با این رویکرد ، عملکرد وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم به مجلس شورای اسلامی قابل دفاع است و با دفاع رئیس جمهوری از وزراء و بیان برنامه ها از سوی این افراد ، احتمال رای آوری آنان در مجلس افزایش می یابد .
نماینده عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی فراجناحی بودن وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم را از دیگر مزیت های مثبت کابینه دوم دکتر روحانی دانست .
یوسف نژاد گفت که برنامه های وزرای پیشنهادی در مجلس شورای اسلامی از سوی فراکسیون های مختلف مورد بررسی قرار می گیرد و پس از آن اظهارنظرها پیرامون وزراء از لحاظ توانایی و تخصص بهتر انجام می شود.
وی اضافه کرد : هم اکنون نیز با بررسی اولیه مشخص است که وزرای پیشنهادی دولت هماهنگی و قرابت بیشتری با رئیس جمهوری دارند و این فرایند پیشبرد اهداف و برنامه های دولت را تسهیل خواهد کرد.
یوسف نژاد پیش بینی کرد که وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم برای رای آوری در مجلس شورای اسلامی مشکلی نداشته باشند.
رئیس جمهوری شنبه 15 مرداد ماه فهرست 17 وزیر پیشنهادی را به مجلس شورای اسلامی ارایه کرد.


منبع : ایرنا مازندران

برچسب ها : #نماینده ساری و میاندرود

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم از تحصص لازم برخوردارند


X https://sport45.site/