تاریخ انتشار : دوشنبه 23 مرداد 1396 - ساعت : 06:50

کد مطلب: 187045 چاپ به اشتراگ گذاشتن

آیا «مونسان»، فامیل «روحانی» است؟

مازندمجلس: امروز طی حکمی از سوی حسن روحانی؛ علی‌اصغر مونسان به عنوان «معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری» منصوب شد.

به گزارش خبرآنلاین، امروز طی حکمی از سوی حسن روحانی؛ علی‌اصغر مونسان به عنوان «معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری» منصوب شد.

علی اصغر مونسان، رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی، 47 ساله و تا امروز عضو هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بوده است.

اما یکی از شایعات درباره او فامیل بودنش با حسن روحانی است. پس از انتصاب مونسان به سمت ریاست منطقه آزاد کیش برخی او را خواهرزاده روحانی معرفی کردند.

مونسان اما در سال ۹۲ در بیانیه ای انتصاب فامیلی با اعضای دولت تدبیر و امید را رد کرد:

با سپاس از خداوند منان که فرصت خدمتگذاری در منطقه آزاد کیش و مردم شریف این جزیره را به اینجانب عطا فرمود تا بتوانیم در سنگری دیگر به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمت کنم. هر چند که انتساب فامیلی به شخصیت فرهنگی و علمی مانند جناب آقای دکتر روحانی، رییس جمهور محترم برای بنده افتخاری بزرگ محسوب می شود ولی اخباری که درا ین زمینه منتشر شده است خالی از صحت بوده و اینجانب هیچ گونه نسبت خویشاوندی با این مقام فرهیخته ندارم.

متاسفانه از بدو ورودم به جزیره کیش شاهد انتشار اخبار نادرستی از نسبت فامیلی خود با رییس جمهور محترم بودم اما هیچ گاه نخواستم توان خود را که برای خدمت رسانی به مردم و توسعه منطقه گذاشته‌ام صرف تحرکات ژورنالیستی و اثبات ادعاهای ناصحیح برخی رسانه‌ها کنم.

البته روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش در دو بیانیه به روشنگری اذهان عمومی پرداخت و این شایعات را رد کرد اما آنچه سبب شده است با نگارش این متن هر گونه نسبت فامیلی خود با جناب آقای دکتر روحانی را رد کرده و با صراحت اعلام کنم که با هیچ یک از دولتمردان در دولت تدبیر وامید خویشاوندی ندارم. ادای دین است که نسبت به صداقت شخص رییس جمهور و عدالت کامل ایشان در اعطای مسوولیت‌های دولتی بر پایه توانمندی و تخصص افراد دارم و اعتقاد بر این اصل که براساس درایت و توانمندی‌های افراد، هر جایگاه و مسوولیتی ارزش و اعتبار می‌یابد.
 
منبع : الف

برچسب ها : #مونسان #منطقه #جمهور #روحانی #فرهنگی #فامیلی #امروز #میراث #افراد #تدبیر #عمومی #ندارم #جزیره #محترم #خویشاوندی #اینجانب #بیانیه #منصوب #علی‌اصغر #روحانی؛ #فامیل #عنوان #معاون #شایعات #گردشگری #صنایع #انتصاب

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آیا «مونسان»، فامیل «روحانی» است؟