مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 183994 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 11 مرداد 1396 -ساعت : 13:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
قرار است هیچ صفی برای وام ازدواج تا شهریور باقی نماند

رییس بانک مرکزی در جمع خبرنگاران:

قرار است هیچ صفی برای وام ازدواج تا شهریور باقی نماند

مازندمجلس: رییس کل بانک مرکزی گفت: قرارمان این است که تا پایان شهریور ماه هیچ صفی برای وام ازدواج وجود نداشته باشد، یا اگر نهایتا صفی باقی بماند معقول باشد و در حد یک ماه پرداخت شود

مازندمجلس: رییس کل بانک مرکزی گفت: قرارمان این است که تا پایان شهریور ماه هیچ صفی برای وام ازدواج وجود نداشته باشد، یا اگر نهایتا صفی باقی بماند معقول باشد و در حد یک ماه پرداخت شود.

ولی‌الله سیف، در جمع خبرنگاران در حاشیه نشست هیات دولت درباره اینکه طرح ضربتی وام ازدواج تا چه زمانی ادامه دارد،گفت: این اقدام را به دلیل اینکه مردم در صف طولانی وام قرض الحسنه ازدواج بودند، بانک مرکزی با دعوت از بانک‌ها پیشنهاداتی را با آنها مطرح و همه استقبال کردند و این کار شروع شد.

رییس کل بانک مرکزی ادامه داد: قرارمان این است که تا پایان شهریور ماه هیچ صفی برای وام ازدواج  وجود نداشته باشد، یا اگر نهایتا صفی باقی بماند معقول باشد و در حد یک ماه پرداخت شود.

اوبا اشاره به اینکه مشکل اصلی بر می‌گردد به تعادل منابع قرض الحسنه و تقاضایی که در مقابلش وجود دارد، بیان کرد: بانک‌ها با توجه به اهمیت قضیه وام ازدواج یک همراهی مثبتی را انجام دادند و خوشبختانه در این فرصتی که از شروع کار گذشته پیشرفت خیلی خوب داشته است  و  به نظر میآید این طرح می‌تواند به اهداف پیش بینی شده برسد .

سیف گفت: همه بانکها استقبال کردند و تا شهریو ماه سال جاری به نتیجه مورد نظر می‌رسیم.

 


منبع : ایلنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ازدواج - مرکزی - اینکه - شهریور - پرداخت - بانک‌ها - معقول - الحسنه - نداشته - خبرنگاران - قرارمان - پایان - نهایتا - بماند -

مطالب مرتبط با : قرار است هیچ صفی برای وام ازدواج تا شهریور باقی نماند
نظر شما در مورد : قرار است هیچ صفی برای وام ازدواج تا شهریور باقی نماند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها