مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 184915 -تاریخ انتشار : یکشنبه 15 مرداد 1396 -ساعت : 11:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نهم شهریورماه سال جاری

نهم شهریورماه سال جاری«محمد معتمدی» جاودانه های «مجید وفادار» را روی صحنه می خواند

مازندمجلس:«محمد معتمدی» خواننده شناخته شده موسیقی اصیل ایرانی در تازه ترین کنسرت خود با اجرای آثار استاد «مجید وفادار» با نام «بگو کجایی» به روی صحنه می آید.

این خواننده موسیقی اصیل ایرانی در کنسرت خود با نام «بگو کجایی»، ۹ شهریورماه از ساعت ۲۱:۳۰ در برج میلاد تهران قطعات استاد مجید وفادار را اجرا خواهد کرد. در این کنسرت که بلیت فروشی آن از روز سه شنبه ۱۷ مردادماه ساعت ۱۱ صبح آغاز می شود، قطعات «به سوی تو»، «سفری در شب»، «غرور شکسته»، «گلباران»، «گل اندام»، «چون تو را دیدم»، «جلوه هستی» و «محفل مستی» اجرا خواهد شد.

گفتنی است این آثار از جاودانه های استاد مجید وفادار هستند که توسط معتمدی و با همراهی ارکستر نیایش که در این اجرا میزبان نوازندگان مهمان ارکستر چکاوک است به روی صحنه خواهد رفت.

همچنین رونمایی از آلبوم جدید معتمدی، رونمایی از تکنوازی های استاد مجید وفادار و رونمایی از کتاب زندگی نامه و آثار مجید وفادار از جمله برنامه های روز این کنسرت می باشد که قرار است در عصر همان نهم شهریورماه در سالن رودکی برج میلاد برگزار شود که زمان دقیق آن متعاقبا اعلام خواهد شد.


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : وفادار - استاد - شهریورماه - معتمدی - کنسرت - رونمایی - ارکستر - میلاد - قطعات - ایرانی - جاودانه - خواننده - موسیقی - کجایی -

نظر شما در مورد : نهم شهریورماه سال جاری«محمد معتمدی» جاودانه های «مجید وفادار» را روی صحنه می خواند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها