مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 184958 -تاریخ انتشار : یکشنبه 15 مرداد 1396 -ساعت : 12:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دو سه وزیر رای اعتماد نمی‎گیرند

الیاس حضرتی:

دو سه وزیر رای اعتماد نمی‎گیرند

مازندمجلس: یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب در خصوص چینش کابینه گفت: تجربه سی ساله نشان داده گاهی اوقات در دقایق پایانی پنج گزینه‌ای که اطمینان داشتیم انتخاب می‌شوند تغییر می‌کنند. خیلی اوقات تصمیم‌گیری‌ها در وقت اضافه گرفته می‌شود

مازندمجلس:غلامرضا ظریفیان در خصوص مساله حضور زنان در کابینه و برخی گمانه‌زنی‌ها درباره بی‌توجهی به این مطالبه در لیست احتمالی وزرا گفت: به نظر می‌رسد باید صبر کنیم و ببینیم از لیست پیشنهادی رییس‌جمهور چه چیزی درمی‌آید؛ در آن زمان است که نه تنها مساله حضور زنان بلکه مساله افراد هم ممکن است مورد توجه قرار بگیرد.

او در توضیح گفت: مساله میزان چگالی اصلاح‌طلبان و نقش زنان و کارآمدی هم ممکن است، مورد بحث باشد. اینکه آیا این کابینه نسبت به کابینه قبل کارآمدتر شده یا در حد همان کابینه قبلی است باید بررسی شود اما به شرطی که این فهرست در بیاید.

ظریفیان در خصوص قوی شدن برخی گمانه‌زنی‌ها درباره افراد حاضر در لیست وزرا گفت: با وجود قوی بودن این گمانه‌ها باید بگذاریم دود سفید خارج شود تا بتوانیم بگوییم نقطه کانونی تعامل با دولت ذیل کمیته تعامل، باید حضور زنان باشد یا چگالی اصلاح‌طلبان.

او در پایان گفت: فکر می‌کنم فهرست وزرا که منتشر شود، خیلی از این گمانه‌ها کمی تفاوت کند.

دو سه وزير راي اعتماد نمي‎گيرند

الیاس حضرتی نیز در خصوص کابینه دوازدهم در توئیتر خود نوشت؛ برآیند نظرات همکارانم در مراسم تحلیف نشان می‎دهد که دو، سه وزیری رای اعتماد نمی گیرند. وزیر آموزش و پرورش کمترین شانس را دارد.

27212


منبع : خبرآنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کابینه - مساله - فهرست - اعتماد - چگالی - اصلاح‌طلبان - گمانه‌ها - تعامل - افراد - گمانه‌زنی‌ها - تفاوت - ظریفیان - منتشر - درباره -

نظر شما در مورد : دو سه وزیر رای اعتماد نمی‎گیرند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها