فتحعلی‌بیگی و عالم‌بخش، دبیران دومین جشنواره‌ سراسری «غدیر» (نقالان علوی)

تاریخ انتشار : شنبه 28 مرداد 1396 - ساعت : 14:49

کد مطلب: 188704 چاپ به اشتراگ گذاشتن

با حکم کوروش زارعی منصوب شدند

فتحعلی‌بیگی و عالم‌بخش، دبیران دومین جشنواره‌ سراسری «غدیر» (نقالان علوی)

مازندمجلس: کوروش زارعی، دبیران علمی و اجرایی دومین جشنواره‌ سراسری نقالی و پرده‌خوانی «غدیر» (نقالان علوی) منصوب کرد.

مازندمجلس: به گزارش هنرنیوز، کوروش زارعی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری، با صدور دو حکم جداگانه، داوود فتحعلی‌بیگی را به عنوان دبیر علمی و حسین عالم‌بخش را به سمت دبیر اجرایی دومین جشنواره‌ سراسری نقالی و پرده‌خوانی «غدیر» (نقالان علوی) منصوب کرد.

در متن حکم داوود فتحعلی‌بیگی آمده است: «با تقدیم خالصانه‌ترین احترامات، نظر به تعهد، دانش و تجربه‌ شایسته‌ جناب‌عالی در عرصه‌ هنرهای نمایشی و نمایش‌های ایرانی از جمله هنر پرده‌خوانی و نقالی و بنا به همدلی و همراهی همیشگی‌تان، به موجب این حکم به سمت دبیر علمی دومین جشنواره‌ سراسری نقالی و پرده‌خوانی «غدیر» (نقالان علوی) منصوب می‌شوید. امید که با هماهنگی و تلاش پیگیر و اتکال به قدرت لایزال حضرت احدیت، مطابق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، آن گونه که در خور شأن و بینش این هنر قدسی است کوشا و سربلند باشید.»

خاطرنشان می‌شود داوود فتحعلی‌بیگی در دوره‌ اول جشنواره‌ نقالان علوی نیز به عنوان عضو شورای سیاست‌گذاری و هیئت انتخاب آثار با دبیرخانه‌ جشنواره همکاری داشت.

همچنین حسین‌ عالم‌بخش که در دوره‌ اول این رویداد در سمت جانشین دبیر جشنواره فعالیت داشت،‌ در این دوره حکم دبیر اجرایی را دریافت کرده است. در متن حکم وی مرقوم شده است: «نظر به تجربیات، دانش و عملکرد مثبت و ارزشمند شما در عرصه‌ هنرهای نمایشی، بدین وسیله جناب‌عالی به عنوان دبیر اجرایی دومین جشنواره‌ سراسری نقالی و پرده‌خوانی «غدیر» (نقالان علوی) که در شهریورماه سال جاری برگزار می‌شود منصوب می‌شوید. امید است با یاری خدای متعال و بهره‌گیری از تجارب گذشته و ظرفیت‌های حوزه هنری، جشنواره‌ای تأثیرگذار و در شأن و منزلت پیشوای اول شیعیان امیرالمومنین حضرت علی(ع) برگزار شود. ان‌شاءالله.»

خاطرنشان می‌شود دومین جشنواره‌ سراسری نقالی و پرده‌خوانی «غدیر» (نقالان علوی) به همت مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری از 13 تا 17 شهریورماه در تهران برگزار می‌شود.
منبع : هنر نیوز

برچسب ها : #نقالان #جشنواره‌ #سراسری #نقالی #دومین #پرده‌خوانی #نمایشی #هنرهای #منصوب #فتحعلی‌بیگی #برگزار #اجرایی #داوود #عنوان #عالم‌بخش #زارعی #جشنواره #شهریورماه #دوره‌ #می‌شوید #کوروش #جناب‌عالی #عرصه‌ #خاطرنشان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : فتحعلی‌بیگی و عالم‌بخش، دبیران دومین جشنواره‌ سراسری «غدیر» (نقالان علوی)


X https://sport45.site/