مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 185532 -تاریخ انتشار : سه شنبه 17 مرداد 1396 -ساعت : 11:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مقصد بعدی شهردارِ سردارِ خلبان/ قالیباف به بنیاد مستضعفان می‌رود؟

در گفت و گو با «نامه» عنوان شد؛

مقصد بعدی شهردارِ سردارِ خلبان/ قالیباف به بنیاد مستضعفان می‌رود؟

مازندمجلس: نامه اخیر قالیباف خطاب به جوانان اصولگرا بود و هرگز به معنای ایجاد یک جریان سومی در کنار جریان موجود نبود.

مازندمجلس: حسین قربانزاده، فعال سیاسی و از نزدیکان محمدباقرقالیباف در گفت و گو با نامه نیوز ،‌با اشاره به برخی از اخبار منتشر شده مبنی بر حضور احتمالی قالیباف دربنیاد مستضعففان گفت: این خبرها را من هم شنیده‌ام، این‌ها شایعاتی است که در فضای مجازی و رسانه‌ای دیده می‌شود اما شخصا از این موضوع بی اطلاع هستم.
 
قربانزاده با بیان اینکه بعید می‌دانم قالیباف به دنبال ایجاد حزب و تشکل خاصی باشد،‌خاطرنشان کرد: نامه اخیر ایشان هم خطاب به جوانان اصولگرا بود و هرگز به معنای ایجاد یک جریان سومی در کنار جریان موجود نبود. این نامه تلنگری بود که مشکلات و ایرادات جریان اصولگرا باید اصلاح شود و جوانان هم به عنوان موتور محرک این موضوع هستند. بنده شخصا با توجه به شناختی که از ایشان دارم بعید می‌دانم که به دنبال ایجاد حزب و لیدری یک جریان باشد.
 
این فعال سیاسی در واکنش به این موضوع که قالیباف در حال آماده سازی خود برای 1400 است، تصریح کرد: چه آماده شدنی؟ مملکتی که رئیس جمهور دوماهه انتخاب می‌شود برنامه ریزی بلند مدت معنایی ندارد.نوع تبلیغات و رای دادن‌ِ مردم ما همواره دقیقه نودی بوده است  و اتفاقات مهم در همان یکی دوماهِ منتهی به انتخابات رخ می‌دهد.
 
قربانزاده با بیان اینکه قالیباف پس از انتخابات اخیر و خروج از شهرداری تهران همواره به عنوان یک سیاستمدار در عرصه حضور خواهد داشت،خاطرنشان کرد: قالیباف دارای نظر و رای است و نامه اخیر ایشان هم نشان داد که او همچنان در صحنه حضور دارد و به دنبال اصلاح‌ جریان اصولگرایی است.نمی‌توانم به طور دقیق از حضور و یا عدم حضور ایشان در انتخابات آتی سخن بگویم اما هرچیزی امکان پذیر است.


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قالیباف - جریان - انتخابات - موضوع - عنوان - دنبال - ایجاد - جوانان - اصولگرا - همواره - آماده -  قربانزاده - قربانزاده - بنیاد - می‌دهد - سیاسی - اینکه - می‌دانم -

نظر شما در مورد : مقصد بعدی شهردارِ سردارِ خلبان/ قالیباف به بنیاد مستضعفان می‌رود؟

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها