0

تاریخ انتشار : یکشنبه 29 مرداد 1396 - ساعت : 11:28

کد مطلب: 188939 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تندگویان:

بلاتکلیف ماندن مشکلات مجتمع تجارت جهانی فردوسی/ اجرایی نشدن آرای قلع و قمع کمیسیون ماده 100

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران گفت: متاسفانه بسیاری از آرای صادر شده در کمیسیون ماده 100 مبنی بر قلع و قمع بناها اجرایی نشده و مردم می دانند که می توانند تخلف کنند و هزینه آن را بپردازند.

مازندمجلس:

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، محمد مهدی تندگویان در سیصد و هفتادمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: مدل همراهی معاون شهرسازی شهرداری با شورا مطلوب بود و در موضوعات مختلف از جمله تعیین ضرایب ارزش افزوده شهری، هم نظری های زیادی وجود داشت.

وی افزود: در کنار اقدامات مثبت، ضعف هایی نیز دیده شد و اکنون شاهد برخی موضوعات باقی مانده از منظر شهرسازی هستیم.

عضو کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران با اشاره به راه اندازی دفاتر خدمات الکترونیک و نحوه فعالیت آنها اظهارکرد: مردم علاوه بر اینکه به دفاتر مراجعه می کنند، برای تمام امور خود به شهرداری مناطق نیز مراجعه می کنند و این خلاف برنامه در نظر گرفته شده ای بود که از قبل در دستور کار قرار داشت.

تندگویان با بیان اینکه " مدیریت یکپارچه در شهر تهران وجود ندارد" خاطرنشان کرد: در صورتی که برون سپاری خدمات در شهرداری صورت می گرفت بسیاری از مشکلاتی که اکنون مردم با آن مواجه هستند برطرف می شد.
وی یکی از مشکلات شهری را کمیسیون ماده 100 دانست و اظهارکرد: عمده رای های صادر شده در کمیسیون ماده 100 اجرایی نشده و در حوزه قلع و قمع با مشکل مواجه هستیم.

عضو کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران در رابطه با آخرین وضعیت مجتمع تجارت جهانی فردوسی گفت: مشکل مجتمع تجارت جهانی فردوسی برای ارسال نظریه به شهرداری منطقه ارسال شد و هنوز جواب آن ارائه نشده است.

تندگویان تاکید کرد: تخلف در موضوعات شهری جزو عادت مردم شده و شهروندان می دانند که می توانند تخلف کنند و بعد هزینه آن را بپردازند.

وی مهاجرت درون شهری را یکی از مشکلات شهر تهران دانست و اظهارکرد: متاسفانه موفق به کنترل جمعیت در مناطق نشده ایم و در کنار آن، مهاجرت زیادی نیز در تهران صورت گرفته است.

عضو کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران با اشاره به باقی ماندن طرح های خاص در کمیسیون ماده 5 اذعان کرد: بسیاری از پروژه ها از جمله مجتمع تجاری کوروش و تیراژه فاقد پیوست های ترافیکی بوده و همین موضوع مردم را با مشکل مواجه کرده اند.


منبع : میزان

برچسب ها : #کمیسیون #تهران #شهرسازی #مجتمع #تندگویان #شورای #شهرداری #تجارت #مواجه #معماری #موضوعات #جهانی #اظهارکرد #مشکلات #فردوسی #گرفته #بسیاری #مناطق #دانست #مهاجرت #مراجعه #ارسال #اکنون #زیادی #اجرایی #ماندن #هستیم #اشاره #خدمات #دفاتر #اینکه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بلاتکلیف ماندن مشکلات مجتمع تجارت جهانی فردوسی/ اجرایی نشدن آرای قلع و قمع کمیسیون ماده 100