0

تاریخ انتشار : یکشنبه 29 مرداد 1396 - ساعت : 23:40

کد مطلب: 189150 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تعهد وزیر جدید دفاع به پیش‎برد صنعت موشکی ایران

مازندمجلس: سیاست > نظامی - ایسنا نوشت: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در واکنش به طرح برخی ادعاها نسبت به اعمال تحریم علیه صنعت موشکی ایران با تاکید بر اینکه به هیچ‌وجه تحت تاثیر هیچ نوع فشاری قرار نخواهیم گرفت، گفت: طبق برنامه مصوب در بخش‌های مختلف از جمله بخش‌ صنعت موشکی پیش خواهیم رفت.

مازندمجلس:امیرسرتیپ امیر حاتمی در حاشیه نخستین جلسه هیات دولت دوازدهم در جمع خبرنگاران با قدردانی از نمایندگان مجلس به دلیل رای اعتماد به او و توجه به بخش دفاعی کشور اظهار کرد: در وزارت دفاع از لحظه نخست باید برای افزایش قدرت دفاعی کشور که لازمه امنیت مردم است، اهتمام بورزیم.

وی با تاکید بر اینکه نباید در افزایش توان دفاعی مردم لحظه‌ای وقفه داشته باشیم، افزود: امیدواریم بتوانیم با خدمات متخصصان و کارکنان وزارت دفاع افزایش قدرت دفاعی کشور را با تمام توان استمرار دهیم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پاسخ به پرسشی درباره طرح برخی ادعاها نسبت به توان موشکی کشور و تهدید اعمال فشار روی صنعت موشکی از سوی برخی کشورهای خارجی تصریح کرد: همانطور که در مجلس شورای اسلامی گفتم برنامه‌های دفاعی جمهوری اسلامی ایران متناسب با دفاع بومی کشور است و طبق برنامه مصوب از جمله در حوزه موشکی پیش خواهیم رفت و به هیچ وجه تحت تاثیر هیچ نوع فشاری قرار نخواهیم گرفت.

حاتمی همچنین در پاسخ به پرسشی درباره اینکه آیا به مناسبت روز صنعت دفاعی از دستاوردهای جدیدی رونمایی خواهد شد، اظهار کرد: در پایان کار وزیر دفاع دولت یازدهم افتتاح‌های زیادی انجام شد به همین دلیل افتتاح عمده پروژه‌ها و کارهای وزارت دفاع در سال بعد انجام خواهد شد.

27212


منبع : خبرآنلاین

برچسب ها : #دفاعی #موشکی #افزایش #وزارت #درباره #اسلامی #پرسشی #اینکه #حاتمی #اظهار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تعهد وزیر جدید دفاع به پیش‎برد صنعت موشکی ایران