مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 186560 -تاریخ انتشار : شنبه 21 مرداد 1396 -ساعت : 11:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شورای هماهنگی و سیاستگذاری  اعتدال گرایان استان مازندران تشکیل می‌شود

شورای هماهنگی و سیاستگذاری اعتدال گرایان استان مازندران تشکیل می‌شود

اختصاصی مازندمجلس: سخنگوی حزب اعتدال و توسعه مازندران گفت: با توجه به رویکرد حزب اعتدال و توسعه؛ با پایان انتخابات فعالیت های حزبی پایان نمی پذیرد و ادامه خواهد داشت. از این رو شورای استانی حزب ماهی دو بار و به طور منظم تشکیل جلسه خواهد داشت و فعالیت کانون های مختلف و فعالیت دبیران حزب در شهرستان ها به شکل مستمر ادامه خواهد داشت

مازندمجلس: سخنگوی حزب اعتدال و توسعه مازندران با اعلام این خبر افزود؛ به زودی شورای هماهنگی و سیاستگذاری  اعتدال گرایان استان با محوریت حزب اعتدال و توسعه و با دعوت از احزاب معتدل و به منظور تقریب هر چه بیشتر معتدلین سیاسی استان تشکیل خواهد شد.

آرمان قلی نژاد پاجی با اعلام این خبر به تشریح  جلسه شورای استانی حزب اعتدال و توسعه  با حضور اکثریت اعضا و قاسمی دبیر استان پرداخت و خاطر نشان کرد؛ این شورا را ترکیبی از جوانان پویا و مدیران پیشکسوت استان توصیف نمود که به خوبی از ظرفیت بانوان نیز بهره مند شده است و به زودی به رسانه ها معرفی خواهند شد.

وی افزود با توجه به رویکرد حزب اعتدال و توسعه؛ با پایان انتخابات فعالیت های حزبی پایان نمی پذیرد و ادامه خواهد داشت. از این رو  شورای استانی حزب ماهی دو بار و به طور منظم تشکیل جلسه خواهد داشت و فعالیت کانون های مختلف و فعالیت دبیران حزب در شهرستان ها به شکل مستمر ادامه خواهد داشت.

سخنگوی حزب خاطر نشان کرد ؛ در اخرین جلسه حزب که در پنجشنبه هفته گذشته برگزار شد قاسمی دبیر حزب اعتدال و توسعه استان بر لزوم حمایت همه جانبه به دولت تدبیر و امید تاکید داشته و الویت های حزب در استان را تکمیل بانک اطلاعاتی افراد توانمند و علاقمند در عرصه سیاسی و اجتماعی و بررسی عملکرد تیم مدیریت اجرایی استان در چهار سال گذشته و دعوت از مدیران کل دستگاههای اجرایی در نشست شورای استان و ارایه پیشنهاد عملیاتی جهت رفع مشکل ایجاد منطقه آزاد  در استان   و هم چنین تشکیل شورای  هماهنگی و سیاستگذاری اعتدال گرایان استان را برشمرد که در حال پیگیری می باشد.


شورای هماهنگی و سیاستگذاری  اعتدال گرایان استان مازندران تشکیل می‌شودلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اعتدال و توسعه - اعتدال و توسعه مازند - احزاب اصولگرا -

نظر شما در مورد : شورای هماهنگی و سیاستگذاری اعتدال گرایان استان مازندران تشکیل می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها