0

تاریخ انتشار : چهار شنبه 01 شهریور 1396 - ساعت : 14:30

کد مطلب: 189952 چاپ به اشتراگ گذاشتن

هشدارهای علم‌الهدی: جریان های متدین هم می خواهند روحانیت را براندازند /نظام اسلامی بدون روحانیت نیست و نابود می شود

مازندمجلس: امام جمعه مشهد مقدس با بیان این که طلاب جوان در حوزه دغدغه نظام داشته باشند و در برابر صف آرایی دشمنان سکوت نکنند، گفت: پایگاه های نظامی بقیه الله در برابر شبیخون فرهنگی دشمنان نباید ساکت باشد.

مازندمجلس:

حجت الاسلام سید احمد علم الهدی،امام جمعه مشهد مقدس ظهر روز گذشته در اجلاسیه سراسری اساتید اعزامی حوزه علمیه خراساندر مدرسه علمیه سلیمانیه با بیان این که امیدوارم سیره آن حضرت راهگشا و راهبرد زندگیمسؤولانه ما در عرصه انجام تکلیف در منصب دربانی وجود مقدس بقیه الله(عج) قرار بگیرد،گفت: امیدواریم رفتار و کردار ، مجاهدات و مسؤولیت های شما در هر منصبی مورد رضایتائمه اطهار(ع) قرار بگیرد.

اساتید حوزه، افسران پرورش دهنده سربازان بقیه اللهالاعظم هستند

امام جمعه مشهد مقدس با بیان این که شما افسرانپرورش دهنده سربازان بقیه الله(عج) هستید، تصریح کرد: این هم اندیشی و گردهمایی راهگشایانجام مسؤولیت ها و تعهدات ما در عرصه خدمتگزاری است و رسالت اصلی شما این است که در هر موقعیت و تشکیلاتوظایف خود را به درستی انجام دهید و در انجام وظایفتان کوتاهی نکنید.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان این کهدر گفت و گو با یکی از بزرگواران آراسته بر محور زهد و تقوا این چنین بیان کردم کهاز ورع شما عالمان و فقیهان در زندگی حسرت می خورم، ابراز کرد: این بزرگوار در پاسخبه من این چنین بیان کردند که وضعیت بالعکس است؛ چراکه شما امروز در عرصه مبارزه ومجاهده رسالت های سنگینی بر دوش دارید و من آرزوی خدمت در محضر شما را داشتم تا بتوانمبهتر از همه تامین نظر بقیه الله الاعظم را داشته باشم.

وی با بیان این که هر کس در هر وضعیتی برای تامیننظر امام زمان(عج) باید عمر خود را صرف مجاهده در راه خدا نه بیراهه و انحراف بگذراند،اظهار کرد: باید برنامه خود را در محوریت طلبه پروری و پرورش نیرو برای امام زمان(عج)قرار دهید و تربیت طلاب حوزه های علمیه کشور باید محور انقلابی داشته باشد.

حوزه های علمیه در برابر توطئه های شوم دشمنان آرامو قرار نداشته باشند

علم الهدی با بیان این که امروز در دنیا همه متحدشده اند تا دین را براندازند، ابراز کرد: حوزههای علمیه به عنوان پایگاه سربازان بقیه الله الاعظم(ع) هستند که نباید آرام بگیرند.

به گفته وی امکان دارد امروز در فضای مجازی و شبکههای اجتماعی طلاب را محاصره کنند که بدین جهت همه باید هشیار باشند.

هدف دشمنان نظام و انقلاب، براندازی فرضیه و تئوریفکری رسول خدا است

امام جمعه مشهد مقدس با بیان این که شالوده حوزهباید به جریانی تبدیل شود تا طلاب در عین خواندن درس و بحث با شبیخون فرهنگی دشمنانمقابله کنند، تصریح کرد: دشمنان ما دنیای کفر و الحاد هستند که هدفشان براندازی خطفکری ائمه اطهار(ع) و فرضیه و تئوری رسول خدا(ص) در جهان اسلام است.

وی با بیان این که شما طلاب باید در فضایی آرامو به دور از تشویش فعالیت های طلبگی تان را دنبال کنید و در عین حال با این توطئه هایشوم دشمنان نظام و انقلاب مبارزه کنید، اظهار کرد: حوزه های علمیه باید با انقلاب هموارهدر یک محور و راستا باشند و همیشه نیز بر محور انقلابی گری حرکت کرده و اینگونه عملکنند.

قصد امت های کفر براندازی نظام اسلامی است

علم الهدی با بیان این که امروز در بحران خاصی اززمان قرار داریم اما باید بتوانیم در برابر شبیخون فرهنگی و انواع و اقسام توطئه هاعلیه رسول خدا(ص) مبارزه کنیم، خاطر نشان کرد: رسالت شما در راستای مقابله با توطئهدشمنان سنگین است و در راستای استمرار انقلابی ماندن حوزه های علمیه، حوزه باید بجوشدو آرامش نداشته باشد.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان این کهطلاب جوان در حوزه دغدغه نظام داشته باشند و در برابر صف آرایی دشمنان سکوت نکنند،بیان کرد: پایگاه های نظامی بقیه الله الاعظم(ع) در برابر شبیخون فرهنگی دشمنان نبایدساکت باشد.

وی با بیان این که اساتید باید انقلابی باشند تاطلاب انقلابی و متدین تربیت شوند، یادآور شد: قصد همه امت های کفر و الحادی براندازینظام اسلامی است و از سوی دیگر اخلاق مختص زهد و ورع بدون جنگ و جهاد ارزشی ندارد؛چراکه امروز جریان های منافق قصد توطئه و نابودی روحانیت را دارند.

نظام اسلامی بدون روحانیت نیست و نابود می شود

علم الهدی با بیان این که اگر روحانیت نابود شودبی شک آمریکا به راحتی با کشور تعامل می کند و دروازه های باز سبب می شود استکبار بهمقاصد شومش در کشور دست پیدا کند، گفت: متاسفانه امروز حتی جریان های سیاسی متدین بهاین رسیدند که روحانیت را براندازند؛ در حالی که همه باید بدانند اگر نظام از روحانیتمجرد شد، همه چیز نیست و نابود می شود.

امام جمعه مشهد مقدس با بیان این که این بار دنیابه نتیجه نابودی روحانیت رسیده و برای دستیابی به این هدف نیز نقشه ها و دسیسه هایفراوانی در نظر دارند، تصریح کرد: آیت الله فلسفی روز دوم پیروزی انقلاب در مدرسه فیضیهگفته بود اگر ما در نظام و انقلاب شکست خوردیم شما طلاب و اهل علم را با اره ای دونیم می کنند.

وی با بیان این که اگر از برگزاری کنسرت و اجرایمجالس فسق و فجور نهی می کنیم بدین سبب است که استکبار به دنبال شکست قداست و صلابتروحانیت است، یادآور شد: بدین جهت حوزه های علمیه باید انقلابی باشند و در خط مجاهدهدر راه دین و به خصوص در مبارزه با انحرافات فکری و عملی باشند و در توطئه ها سکوتنکنند.

تربیت رویش های انقلاب به دست اساتید انقلابی است

علم الهدی با بیان این که استکبار می خواهد تا دیناز زیر پای مردم جمع شود، بیان کرد: جوان طلبه انقلابی نباید آرام و قرار داشته باشد،عده ای پس از انقلاب دجار ریزش شدند چراکه بینش اجتماعی نداشتند و به خدمت ساواک درآمدنداما در برابر این ریزش ها، رویش های انقلاب نیاز است که باید به دست شما اساتید تربیتشوند.

امام جمعه مشهد مقدس با بیان این که خلق این رویشهای انقلاب به دست شما اساتید است، ابراز کرد: اگر این رویش ها نباشد انقلاب تضعیفمی شود و اگر هزاران طلبه تحت نظر شما تربیت می شوند رویش های انقلاب از میان آنانسر بر می آورند همانطور که مقام معظم رهبری نیز فرمودند شهید حججی از رویش های نسلامروز انقلاب است.

وی با بیان این که در انسجام بسیج اساتید و همفکریو هم اندیشی میان آنان تلاش کنید و شما اساتید باید بار انقلابی شدن طلاب را به دوش بگیرید، خاطرنشان کرد: امید ما به شما جواناندر انسجام دهی بسیج اساتید است؛ زیرا عرصه عرصه جنگ و مجاهدت بوده و نیاز به کار است؛از این رو امیدواریم در بسیج اساتید با هم متفق شوید تا توانمندی شما چندین برابر شود


منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #انقلاب #اساتید #انقلابی #علمیه #روحانیت #دشمنان #باشند #برابر #امروز #توطئه #الهدی #تربیت #مبارزه #نابود #اسلامی #فرهنگی #الاعظم #شبیخون #براندازی #متدین #ابراز #جریان #استکبار #رسالت #تصریح #سربازان #انسجام #براندازند #فرضیه #استعلم #یادآور #نابودی #اجتماعی #راستای #دارند #دنبال #آرامو #مسؤولیت #اظهار #چراکه #خراسان #اندیشی #نماینده #امیدواریم #بگیرد #نداشته #پایگاه #دهنده #اطهار #مدرسه #پرورش #نباید

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : هشدارهای علم‌الهدی: جریان های متدین هم می خواهند روحانیت را براندازند /نظام اسلامی بدون روحانیت نیست و نابود می شود