مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 186809 -تاریخ انتشار : یکشنبه 22 مرداد 1396 -ساعت : 10:15

چاپ به اشتراگ گذاشتن
برای انتخابات ۹۸ برنامه داریم/ در حال شناسایی نامزدهای شایسته برای حضور در مجلس هستیم

حبیبی:

برای انتخابات ۹۸ برنامه داریم/ در حال شناسایی نامزدهای شایسته برای حضور در مجلس هستیم

مازندمجلس: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی‌با بیان اینکه موتلفه برای انتخابات ۹۸ برنامه دارد، گفت: نامزدهای شایسته را شناسایی می‌کنیم تا نزدیک انتخابات به تصمیم برسیم و در حال حاضر بحث‌هایی را برای انتخابات دو سال دیگر شروع کرده‌ایم

مازندمجلس: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی‌با بیان اینکه موتلفه برای انتخابات ۹۸ برنامه دارد، گفت: نامزدهای شایسته را شناسایی می‌کنیم تا نزدیک انتخابات به تصمیم برسیم و در حال حاضر بحث‌هایی را برای انتخابات دو سال دیگر شروع کرده‌ایم.

محمدنبی حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگارسیاسی ایلنا، درخصوص انتقادات مطرح شده از سوی اصولگرایان به سازوکار جمنا گفت: موتلفه بعد از انتخابات هنوز بحث گسترده‌ای را برای ارزیابی جمنا انجام نداده‌ است اماحتما این کار را خواهیم کرد و ارزیابی‌هایمان را پس از جمع‌بندی نهایی اعلام می‌کنیم. 

او درباره مطرح شدن نواصولگرایی و تغییر در مشی اصولگرایی، اظهارداشت: اگر منظور آقای قالیباف این است که ما باید در اصول اصولگرایی، نوگرایی داشته باشیم این حرف نادرستی است و قرار نیست در اصول تغییری انجام دهیم، اما اگر در روش‌ها و سلیقه‌ها و استفاده بیشتر در نسل‌های جوان‌تر تلاش کنیم این حرفی است که به نظر من همیشه ضرورت دارد و به زمان خاصی هم اختصاص ندارد. 

دبیرکل حزب موتلفه با بیان اینکه بحث جوانگرایی در حزب موتلفه از ۱۵ سال پیش کارش را شروع کرده است، بیان کرد: نباید اجازه داد که دعوا بین نسل‌ها اتفاق افتد؛ دلیلی ندارد که بین نسل‌های دوم و سوم انقلاب دیوار کشیده و بگوییم بجنگ تا بجنگیم و این را منطقی نمی‌بینیم. 

حبیبی تاکید کرد: هر کدام از نسل‌های انقلاب سر جای خود مفید هستند، بنابراین در مورد جوان گرایی معتقدم که جوانگرایی واقعی موقعی اتفاق می‌افتد که از دوره نوجوانی کادر سازی کنیم و افراد را پله پله بالا بیاوریم و تا بتوانیم در یک مقطعی جوان ۳۰ ساله را جایگزین شخص ۶۰ ساله کنیم. 

او تاکید کرد: ضمن اینکه جوانگرایی را قبول دارم اما این مقوله را بدون کادر سازی نادرست می‌دانم.

دبیرکل حزب موتلفه درباره اینکه در انتخابات ۹۸ موتلفه با سازوکار جمنا پیش می‌رود و آیا محوریت جمنا را قبول دارد؟ بیان‌کرد: اطلاعی نداریم که سیاست‌های جمنا برای دور آینده انتخابات چگونه است بنابراین اکنون نظری نداریم. 

او با بیان اینکه موتلفه برای انتخابات ۹۸ برنامه دارد، ادامه داد: به عنوان تشکیلات حزبی نامزدهای شایسته را شناسایی می‌کنیم تا نزدیک انتخابات به تصمیم برسیم. شروع عملی نداشته، اما بحث‌هایی برای انتخابات دو سال دیگر شروع کرده‌ایم. 

حبیبی درباره اینکه در انتخابات مجلس نامزد معرفی می‌کنید، گفت: طبیعتا وقتی اشخاص‌شناسی و سیاست‌‌های انتخاباتی تعیین شود مهم‌ترین کار این است که فهرست ارائه شوداما موقع این کار الان نیست باید موتلفه بحث‌ها را ادامه دهد و به جمع بندی در سراسر کشور برسد که طبیعتا آخرین مرحله حضور در انتخابات مجلس اعلام نامزد است.


منبع : ایلنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات - موتلفه - اینکه - حبیبی - جوانگرایی - درباره - نسل‌های - می‌کنیم - دبیرکل - شناسایی - نامزدهای - شایسته - برنامه - طبیعتا - انقلاب - اتفاق - بنابراین - نامزد - ادامه - نداریم - تاکید - کرده‌ایم - تصمیم - نزدیک - گفت‌وگو - برسیم - بحث‌هایی - اصولگرایی - اعلام - سازوکار - ندارد -

نظر شما در مورد : برای انتخابات ۹۸ برنامه داریم/ در حال شناسایی نامزدهای شایسته برای حضور در مجلس هستیم

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها