مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 186959 -تاریخ انتشار : یکشنبه 22 مرداد 1396 -ساعت : 16:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مجمع نمایندگان از وزرا می‌خواهند برای مازندران برنامه مشخصی ارائه نمایند

نانواکناری سخنگوی مجمع نمایندگان استان مازندران:

مجمع نمایندگان از وزرا می‌خواهند برای مازندران برنامه مشخصی ارائه نمایند

مازندمجلس: نانواکناری همچنین فضای مجلس برای رای اعتماد به وزرا را تعاملی - انتقادی خواند و تاکید کرد مجلس شورای اسلامی علاقمند است کابینه دولت دوازدهم هرچه زودتر تشکیل گردد اما مجلس دقت لازم را برای بررسی برنامه و صلاحیت وزرا فدای سرعت نخواهد کرد

مازندمجلس: ولی الله نانواکناری سخنگوی مجمع نمایندگان استان مازندران با اشاره به دستور کار بررسی رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم در مجلس شورای اسلامی گفت : مجمع نمایندگان استان مازندران با دقت و حساسیت در این مقطع حساس کشور حضور فعال در روند رای اعتماد به کابینه خواهد داشت.

وی با اشاره اینکه تمام وزرای پیشنهادی به مجمع نمایندگان دعوت می شوند تاکید کرد: برای حفظ و صیانت از منافع استان مازندران همکاران عضو مجمع با انسجام و یکپارچگی از وزرا می خواهند برای استان مازندران برنامه مشخصی ارائه نمایند.

نانواکناری همچنین فضای مجلس برای رای اعتماد به وزرا را تعاملی - انتقادی  خواند و تاکید کرد مجلس شورای اسلامی علاقمند است کابینه دولت دوازدهم هرچه زودتر تشکیل گردد اما مجلس دقت لازم را برای بررسی برنامه و صلاحیت وزرا فدای سرعت نخواهد کرد.

سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران افزود: اعضای مجمع تاکید دارند وزرای پیشنهادی علاوه بر آشنایی با مسائل ملی باید شناخت منطقه ای هم داشته باشند و برای ظرفیت ها و مشکلات استان مازندران برنامه مدونی ارائه نمایند.

نانوا کناری توجه به زیر ساخت ها، اشتغال جوانان، محیط زیست، توسعه فنآوری،  راه های ارتباطی استان ، شبکه ریلی، کشاورزی، گردشگری، صنعت ، سامان دهی سواحل، مدیریت شهری، عمران روستایی، توسعه معادن ،صادرات و مدیریت منابع آب از مهمترین دغدغه های نمایندگان مازندران در بررسی برنامه های وزرا برشمرد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مجمع نمایندگان - مازندران - رای اعتماد -

نظر شما در مورد : مجمع نمایندگان از وزرا می‌خواهند برای مازندران برنامه مشخصی ارائه نمایند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها