مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 187597 -تاریخ انتشار : سه شنبه 24 مرداد 1396 -ساعت : 14:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن
یکی، دو نفر از وزرای معرفی شده در معرض خطر هستند

تاجگردون:

یکی، دو نفر از وزرای معرفی شده در معرض خطر هستند

مازندمجلس: رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: یکی، دو نفر از وزرای معرفی شده در معرض خطر هستند ولی باید تا روز آخر صبر کرد

مازندمجلس: رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: یکی، دو نفر از وزرای معرفی شده در معرض خطر هستند ولی باید تا روز آخر صبر کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، غلامرضا تاجگردون در حاشیه نشست علنی صبح امروز مجلس در جمع خبرنگاران در رابطه با برخی حاشیه‌ها در مورد وزرای معرفی شده به مجلس است؟ گفت: حرف‌هایی که در بیرون وجود دارد، در مجلس چنان مطرح نیست. از سویی، گاهی مسائلی اتفاق می‌افتد که قابل پیش‌بینی نیست مثل رای اعتماد به کابینه یازدهم و رای عدم اعتماد مجلس به ‌آقای نجفی که ما آن را پیش‌بینی نمی‌کردیم. 

جهت‌گیری کلی مجلس رای اعتماد به همه وزرای پیشنهادی است 

او با بیان اینکه به نظرم یکی، دو نفر از وزرای معرفی شده در معرض خطر هستند ولی باید تا روز آخر صبر کرد، اظهار داشت: جهت‌گیری کلی مجلس رای اعتماد به همه وزرای پیشنهادی است. در بین نمایندگانی که سیاسی نگاه نمی‌کنند و نگاه کارشناسی به مسائل دارند، بحث‌های اقناعی هم در جریان است. مثلا من به طرفداری از وزیری صحبت کرده بودم و امروز جمعی از دوستان مخالف درباره ایشان با من بحث کردند. در مواردی من آنها را قانع کردم و در برخی موارد هم آنها من را قانع کردند.

لابی‌ها و مسائل منطقه‌ای در رای اعتماد نمایندگان تاثیرگذار است

این نماینده مجلس ادامه داد: لابی‌ها و مسائل منطقه‌ای هم در رای اعتماد نمایندگان تاثیرگذار است و لابی‌ها خیلی هم مذموم نیست.

ترکیب اقتصادی دولت را متعادل‌تر و هماهنگ‌تر می‌دانم 

تاجگردون درخصوص ترکیب اقتصادی کابینه دوازدهم تصریح کرد: من ترکیب اقتصادی دولت را متعادل‌تر و هماهنگ‌تر می‌دانم. فارغ از بحث اقتصادی، موضوع عدم هماهنگی تیم اقتصادی دولت قبل مطرح بود اما در تیم کنونی، رییس‌جمهور هماهنگی را ارجح دانسته تا آنکه بخواهد سطح تخصصی را بالاتر ببرد.

او افزود: من نمی‌توانم بگویم آقای کرباسیان نسبت به آقای طیب‌نیا برتری دارد ولی رییس‌جمهور افراد را طوری انتخاب کرده که با بخش مالی و پولی هماهنگ‌تر باشند.


منبع : ایلنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اعتماد - وزرای - اقتصادی - معرفی - لابی‌ها - هماهنگ‌تر - مسائل - متعادل‌تر - پیش‌بینی - امروز - هماهنگی - رییس‌جمهور - تاثیرگذار - نمایندگان - پیشنهادی - تاجگردون - کابینه - منطقه‌ای - مجلس رای -

مطالب مرتبط با : یکی، دو نفر از وزرای معرفی شده در معرض خطر هستند
نظر شما در مورد : یکی، دو نفر از وزرای معرفی شده در معرض خطر هستند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها