مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 188177 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 مرداد 1396 -ساعت : 10:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن
فراکسیون امید موضوع حصر را تا حل مسئله پیگیری می‌کند/ نظر نهایی فراکسیون درباره وزرا احتمالا شنبه اعلام می‌شود

پارسایی:

فراکسیون امید موضوع حصر را تا حل مسئله پیگیری می‌کند/ نظر نهایی فراکسیون درباره وزرا احتمالا شنبه اعلام می‌شود

مازندمجلس: سخنگوی فراکسیون امید از پیگیری‌های این فراکسیون در ارتباط با اعتصاب غذای مهدی کروبی خبر داد و گفت: اعضای فراکسیون و اعضای کمیته حصر و دیگر اعضای فراکسیون پیگیر موضوع حصر هستند و قطعاً قضیه را تا حل اصل موضوع پیگیری خواهیم کرد

مازندمجلس: بهرام پارسایی با اشاره به برگزاری جلسه صبح امروز این فراکسیون اعلام کرد: فراکسیون امید صبح امروز در جلسه‌ای مسائل مختلف از جمله اعتصاب غذای حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی کروبی و همچنین نحوه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی و اعلام موضع فراکسیون در این رابطه را مورد ارزیابی قرار داد.

او با اشاره به اعتصاب غذای کروبی خاطرنشان کرد: در بحث اعتصاب غذای آقای کروبی پیگیری‌هایی صورت گرفته و هم اکنون نیز اقداماتی در حال انجام است.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دغدغه اصلی ما بحث سلامتی آقای کروبی و همچنین اصل موضوع حصر است. اعضای فراکسیون و اعضای کمیته حصر و دیگر اعضای فراکسیون پیگیر موضوع حصر هستند و قطعاً قضیه را تا حل اصل موضوع پیگیری خواهیم کرد.

او با اشاره به بحث و بررسی نحوه اعلام موضع فراکسیون امید در مورد وزرای پیشنهادی گفت: در جلسه صبح امروز نحوه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی و اعلام موضع فراکسیون در این رابطه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

پارسایی در پایان یادآور شد: پیش از این قرار بود جلسه فراکسیون امید در این رابطه صبح امروز انجام شود اما با توجه به اینکه جلسه رای‌گیری درباره وزرای اعتمادی در روز شنبه یا یکشنبه انجام خواهد شد این فراکسیون احتمالاً صبح شنبه نتیجه نهایی را در مورد رای اعتماد به وزرا اعلام خواهد کرد.


منبع : ایلنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فراکسیون امید موضوع - بهرام پارسایی -

نظر شما در مورد : فراکسیون امید موضوع حصر را تا حل مسئله پیگیری می‌کند/ نظر نهایی فراکسیون درباره وزرا احتمالا شنبه اعلام می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها