مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 188548 -تاریخ انتشار : شنبه 28 مرداد 1396 -ساعت : 08:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آغاز تور کنسرت «سینا سرلک» از رشتبازگشت خواننده موسیقی ایرانی پس از چهارسال به ایران

آغاز تور کنسرت «سینا سرلک» از رشت

آغاز تور کنسرت «سینا سرلک» از رشتبازگشت خواننده موسیقی ایرانی پس از چهارسال به ایران

مازندمجلس:سینا سرلک خواننده سریال شهرزاد و فیلم زیر سقف دودی پس از دوری ۴ ساله از ایران، تور کنسرت‌های خود را از شمال کشور آغاز می‌کند.

به گزارش روابط عمومی این کنسرت، سینا سرلک با همراهی گروه موسیقی لوتوس قرار است ۲ و ۳ شهریورماه سال جاری در مجتمع خاتم‌الانبیا شهر رشت طی چهار سانس روی صحنه برود.

این خواننده همچنین از اجرای قطعه جدیدی برای سریال شهرزاد خبر داد که قرار است در این کنسرت برای نخستین بار به اجرا دربیاید.

سرلک در این کنسرت قطعاتی چون شیدا، برخیز، کوچه‌های عاشقی، مرغ لاهوتی، چه کنم، وصال، باران، احسان، ایرانی‌تبار و بختیاری را به همراه قطعه پرطرفدار زیر سقف دودی برای مخاطبانش اجرا خواهد کرد.

افشین جیحون (گیتار باس)، علیرضا بابایی (پیانو)، وحید سلیمانی (کمانچه*، سروش رستمی (گیتار الکتریک)، عمران فروزش (سازهای کوبه‌ای) و آیدین شفایی (پرکاشن) اعضای گروه لوتوس را به سرپرستی حمید بهروزی نیا نوازنده تار و سه‌تار تشکیل می‌دهند و در کنار سینا سرلک به هنرنمایی خواهند پرداخت.

گفتنی است کنسرت سینا سرلک با همراهی گروه لوتوس ۲ و ۳ شهریورماه سال جاری در مجتمع خاتم‌الانبیا شهر رشت در ساعت ۱۸ و ۲۱ برگزار می‌شود و علاقه‌مندان جهت تهیه بلیت می‌توانند به سامانه اینترنتی ایران کنسرت به نشانی WWW.IRANCONCERT.COM مراجعه نمایند.


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کنسرت - لوتوس - خواننده - مجتمع - خاتم‌الانبیا - گیتار - شهریورماه - همراهی - موسیقی - سریال - شهرزاد -

نظر شما در مورد : آغاز تور کنسرت «سینا سرلک» از رشتبازگشت خواننده موسیقی ایرانی پس از چهارسال به ایران

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها