مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 188597 -تاریخ انتشار : شنبه 28 مرداد 1396 -ساعت : 10:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شورای مرکزی مجمع ایثارگران برگزار شد/ یک مازندرانی نفر اول علی البدل

شورای مرکزی مجمع ایثارگران برگزار شد/ یک مازندرانی نفر اول علی البدل

اختصاصی مازندمجلس: معینی پیرامون توزیع جغرافیای اعضای شورای مرکزی نیز بیان داشت: ترکیب شورای مرکزی توزیع مناسبی در استان های کشور داشته و از مازندران نیز بالاترین رای متعلق به آقای بهمنش بوده است

اختصاصی مازندمجلس: بعد از دوسال تلاش و پیگیری برخی از ایثارگران در نهایت مجوز فعالیت این مجمع صادر شد و پنج شنبه گذشته اولین کنگره این مجمع برگزار شد به منظور تشریح روند برگزاری انتخابات شورای مرکزی این مجمع با معینی رئیس هیئت رئیسه برگزاری انتخابات گفت‌وگویی انجام دادیم که در ادامه می آید

معینی پیرامون برگزاری کنگره حزب ایثارگران بیان داشت: اولین کنگره با استقبال بسیار خوب اعضا و حضور ۴۷۳ نفر برگزار شد که در ان کلیات و جزئیات اساسنامه و مرام نامه حزب تصویب شد.

وی پیرامون ترکیب اعضای شورای مرکزی گفت: تعداد اعضای اصلی شورای مرکزی ۲۱ نفر می باشند که ۹ نفر نیز اعضای علی البدل هستند.

وی پیرامون حضور زنان در مجمع ایثارگران نیز بیان داشت: علاوه بر عضویت بانوان در این حزب، دو نفر از اعضای شورای مرکزی نیز از بانوان ایثارگر می باشند.

معینی ادامه داد: در روند برگزاری انتخابات شورای مرکزی از آنجایی که دونفر به نام آقایان اکبر بهمنش و عزیزالله محمدی مشترکا آرای برابر داشته و رتبه ۲۱ را کسب نمودند به پیشنهاد هیئت رئیسه و استقبال و سعه صدر آقاب بهمنش پس از بازشماری آرا و برابر بودن آرای این دونفر قرعه کشی انجام شد در نهایت آقای محمدی به عنوان نفر ۲۱ ام به شورای مرکزی راه یافتن و آقای بهمنش به عنوان نفر اول اعضای ۹ نفره علی البدل جای گرفتند.

معینی پیرامون توزیع جغرافیای اعضای شورای مرکزی نیز بیان داشت: ترکیب شورای مرکزی توزیع مناسبی در استان های کشور داشته و از مازندران نیز بالاترین رای متعلق به آقای بهمنش بوده است.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : -

نظر شما در مورد : شورای مرکزی مجمع ایثارگران برگزار شد/ یک مازندرانی نفر اول علی البدل

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها