مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 1560 -تاریخ انتشار : یکشنبه 24 خرداد 1394 -ساعت : 21:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ورزش مازندران نباید جولانگاه سیاسیون در انتخابات باشد

ورزش مازندران نباید جولانگاه سیاسیون در انتخابات باشد

اختصاصی مازند مجلس: اجازه ندهید روسای هیأت، امکانات و اعتبارات و اختیارات ورزش مازندران را به عوامل تدارکات در تبلیغات نمایندگان مجلس تبدیل کنند. از سرنوشت احمد سعادتمند مدیرکل سابق ورزش و جوانان مازندران درس عبرت بگیرید آنهایی که بیشترین و عالیترین خدمات را از او در جابجایی روسای هیأت‌ها در مدیریت ایشان گرفته‌اند، بیشترین صدمات و خسارات را به وی و ورزش مازندران وارد کردند.

اختصاصی مازند مجلس: سخن این مطلب بنده خطاب به حبیب حسین زادگان مرد اول ورزش مازندران است که در آستانه انتخابات مجلس، مقتدر و مستقل باشید ورزش استان را آبستن حوادث و حواشی تبلیغات انتخابات مجلس نکنید. شاید مسئولین ورزش مازندران به بسیاری از رجال سیاسی و اجتماعی و دینی و تصمیم سازان و تصمیم گیران استان در همه ابعاد بدهکار هستند اما ورزش استان به هیچ احدی بدهکار نیست و آقایان هیچ خدمتی به ورزش استان نداشته اند بلکه آنها بودند که از ورزش این استان خدمات زیادی دریافت کرده اند.

اجازه ندهید روسای هیأت، امکانات و اعتبارات و اختیارات ورزش مازندران را به عوامل تدارکات در تبلیغات نمایندگان مجلس تبدیل کنند. از سرنوشت احمد سعادتمند مدیرکل سابق ورزش و جوانان مازندران درس عبرت بگیرید آنهایی که بیشترین و عالیترین خدمات را از او در جابجایی روسای هیأت‌ها در مدیریت ایشان گرفته‌اند، بیشترین صدمات و خسارات را به وی و ورزش مازندران وارد کردند. امیدواریم که این موضوع صحت نداشته باشد که یک نماینده مجلس به تنهایی در انتخاب سیزده مدیر چه در ریاست هیأت‌ها و چه در تعیین روسای تریبت بدنی‌ها حرف اول و آخر را زده و همان فرد هم نسخه عزل وی را نوشت !

هیچ یک از نمایندگان استان خدماتی به ورزش مازندران نداشته اند بلکه همواره انتظار دارند که اداره کل پادوی انتخاباتی آنها باشد، هر نماینده ای ادعا در حمایت از ورزش مازندران دارد همه رسانه‌های حاضر در معرفی خدمات مطرح شده، سخن بگویند. کدام نماینده چه اسپانسر، کدام اعتبارات و کدام امکانات و تأسیسات را برای ورزش مازندران به ارمغان آورده است جناب آقای مدیرکل شما مستقل و مقتدر باشید جامعه ورزشی از شما حمایت می‌کنند، به معاونین، روسای ادارات و مسئولین هیأت‌ها اعلام کنید که اجازه ندهند چرخش و گردش ورزش مازندران به عوامل تدارکات انتخابات تبدیل شوند و به وفاداری هیچ یک از داوطلبان و نمایندگان مجلس در ابقاء این جایگاه اعتماد نکنید. آقای مدیرکل در انتخابات ریاست جمهوری موجی به راه افتاد و مردم فردی را به عنوان رئیس جمهور معرفی کردند هیچ یک از نمایندگان مردم در مازندران نمی‌توانند مدعی شوند که عامل پیروزی روحانی در انتخابات بودند که سهم خواهی در ابقاء و یا عزل مدیران استان داشته باشند لذا شما خود را وام دار هیچ نماینده ای ندانید. جامعه ورزشی هم در انتخاب شما نقش آفرینی نداشته و با این احتساب باید راحتر کار کنید. بزرگترین مشکل کنونی ورزش مازندران نداشتن نقشه راه آینده است اگر پریچهره عملکرد نسبتاً قابل قبولی داشته وجود احمد سعادتمند در برنامه سازی‌ها و برنامه ریزی‌های فنی ورزشی بوده و اگر سعادتمند در مدیریت ورزش استان آسیب پذیر بود به جهت باج دهی بیش از حد به رجال سیاسی و نمایندگان مجلس بوده است فلذا شما باید از مدیریت هر دو مدیر سابق این دستگاه در آسیب پذیری نقاط ضعف و قوت درس بگیرید. در حوزه روابط عمومی بنده منظورم به هیچ عنوان روابط عمومی اداره کل نیست بلکه روابط عمومی شخصی و چگونگی ارتباط با جامعه ورزشی، پیشکسوتان، قهرمانان، مربیان و اهالی ورزش مورد توجه قرار دارد اگر در این حوزه برنامه ریزی شود که ارتباط قویتری با این عزیزان و روسای ادارات تربیت بدنی و روسای هیأت‌ها و کمیته‌های ورزشی مهیا شود، کمکی بس شایسته به ورزش مازندران خواهد بود.

جناب آقای حسین زادگان در صداقت، سلامت، شجاعت و دلسوزی شما برای ورزش مازندران شکی به دل نداریم و از اینکه قصد خدمت و ارتقاء جایگاه ورزش استان در اندیشه های شما موج می‌زند، در ما یقین وجود دارد اما انتظار است که در حوزه تغییرات مدیریتی ورزش مازندران، مشاوران امینی تعیین تا تصمیمات اتخاذ شده با خروجی مناسب تری همراه باشد. همانطوری‌که در پیروزی‌ها، برترین تشریفات و تبلیغات را در دستور کار قرار می‌دهید بیایید پیرامون ناکامی‌ها و علل آسیب پذیری در برخی از رشته های ورزشی و بحث رکود و سقوط و عدم دست یابی به نتایج مورد دلخواه، نقد و بررسی لازم را معمول دارید. باید مشخص شود چرا این همه اسپانسرها از ورزش مازندران فراری هستند. سالیان سال است که در فوتبال، والیبال، بسکتبال و بسیاری از رشته ها به نتایج دلخواه نمی رسیم زیرا بازار دوپینگ در ورزش مازندران داغ است. براستی چرا فوتسال ما زنگ تفریح لیگ برتر است و چرا در لیگ‌های مختلف ورزشی این همه ناکامی داریم ؟ چرا مدیران دولتی وزارتخانه‌ها در ورزش مازندران سرمایه گذاری نمی‌کنند و ده‌ها چراهای دیگر که ذکر همه آنها خارج از حوصله این مقال است.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ورزش مازندران - انتخابات مجلس - مازندران - حبیب حسین زادگان -

نظر شما در مورد : ورزش مازندران نباید جولانگاه سیاسیون در انتخابات باشد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها