مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 191673 -تاریخ انتشار : سه شنبه 07 شهریور 1396 -ساعت : 11:49

چاپ به اشتراگ گذاشتن

توسط مؤسسه ی فرهنگی و هنری «نوخسروانی باربد»

توسط مؤسسه ی فرهنگی و هنری «نوخسروانی باربد»انتشار آلبوم موسیقی «شهد و شکر» اثری از «مرتضی صنایعی» در بازار موسیقی کشور

مازندمجلس:آلبوم موسیقی «شهد و شکر» اثری از «مرتضی صنایعی»، توسط مؤسسه ی فرهنگی و هنری «نوخسروانی باربد» منتشر شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر، می توان آنرا از طریق «بیپ تونز»، به صورت قانونی و آنلاین خریداری کرد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، این آلبوم در سبک موسیقی نواحی و شامل ۱۱ قطعه بعناوین «نگاه»، «شیدایی»، «دیدار»، «بی پروا»، «گفتگو»، «وصال»، «پیوند»، «همراز»، «هجران»، «سرمه» و «سور وساز» می باشد. سلسله قطعاتی که در این اثر شنیده می‌شود، برداشت آهنگساز از یک روایت عاشقانه متعلق به فرهنگ اصیل قشقایی است و بنا به اظهارات مؤلف، قطعات در توازی با فراز و فرود این روایت ساخته و نواخته شده‌اند و تلاش شده که در هرکدام، حس و حال درونی آن وقایع روایت شود.

ساز نی ساز محوری این قطعات است که توسط «مرتضی صنایعی» نواخته می‌شود و از دیگر نوازندگان این اثر، می‌توان به «هومن مهدویان»، «محسن کیهان‌نژاد» و «عباس زند» اشاره کرد.

شایان ذکر است که آلبوم موسیقی بی کلام «شهد و شکر» به آهنگسازی «مرتضی صنایعی» از سوی «نوخسروانی باربد»، روانه بازار موسیقی شد و علاقمندان می توانند نسخه فیزیکی و اورجینال آنرا از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه نمایند. همچنین، دانلود قانونی این اثر از طریق «بیپ تونز»، امکان پذیر است.

 


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : موسیقی - صنایعی - آلبوم - مرتضی - باربد - نوخسروانی - روایت - بازار - فرهنگی - مؤسسه - نواخته - قطعات - قانونی -

نظر شما در مورد : توسط مؤسسه ی فرهنگی و هنری «نوخسروانی باربد»انتشار آلبوم موسیقی «شهد و شکر» اثری از «مرتضی صنایعی» در بازار موسیقی کشور

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها