ولی الله نانواکناری: مجمع نمایندگان مازندران نظرات مشورتی خود را برای بخش اجرایی استان به دولت منتقل می‌کند

تاریخ انتشار : دوشنبه 20 شهریور 1396 - ساعت : 17:23

کد مطلب: 195059 چاپ به اشتراگ گذاشتن

گزارش جلسه امروز مجمع نمایندگان مازندران از زبان سخنگوی مجمع

ولی الله نانواکناری: مجمع نمایندگان مازندران نظرات مشورتی خود را برای بخش اجرایی استان به دولت منتقل می‌کند

اختصاصی مازندمجلس: ولی الله نانواکناری سخنگوی مجمع نمایندگان استان مازندران در گفت‌وگو با مازندمجلس پیرامون نشست ادواری نمایندگان استان مازندران که در شهرستان بابلسر برگزار شد بیان داشت: در این جلسه مسائل مختلف استان بررسی و ارزیابی شد

اختصاصی مازندمجلس: ولی الله نانواکناری سخنگوی مجمع نمایندگان استان مازندران در گفت‌وگو با مازندمجلس پیرامون نشست ادواری نمایندگان استان مازندران که در شهرستان بابلسر برگزار شد بیان داشت: در این جلسه مسائل مختلف استان بررسی و ارزیابی شد.

وی ادامه داد: در این نشست نوربخش رئیس سازمان برنامه و بودجه استان گزارشی ازآخرین وضعیت بودجه‌ای و پیشرفت طرح‌های عمرانی و همچنین بودجه سال 96و سال 97 ارائه کرد و مقرر گردید پیگیری‌های مشترک بین مجمع و سازمان برنامه و بودجه گسترس یابد.

نانوا کناری افزود: در ادامه این جلسه عبدالله مهاجر رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران به نمایندگی از تشکل‌ها و فعالان اقتصادی استان گزارش مبسوطی از مسائل پارلمان بخش خصوصی برای نمایندگان تشریح کرد.

سخنگوی مجمع نمایندگان به اشاره به مسائل اجرایی کشور پس از رای اعتماد خاطر نشان ساخت: تصمیم مجمع  این است که با مطالعه بیشتری نظرات مشورتی به دولت منتقل کند تا دولت برای مدیریت کلان استان تصمیم گیری نماید.

وی افزود مجمع نمایندگان دراین جلسه بدون معرفی و پیشنهاد مصادیق  مقرر نمود ابتدا شاخص‌های لازم برای انتخاب استاندار احصا شود و سپس روی شاخص‌ها با وزارت کشور همفکری نماییم.


برچسب ها : #مجمع نمایندگان مازندران نظرات مشورتی خود را برای بخش اجرایی استان به دولت منتقل می‌کند

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ولی الله نانواکناری: مجمع نمایندگان مازندران نظرات مشورتی خود را برای بخش اجرایی استان به دولت منتقل می‌کند


X https://sport45.site/