مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 191848 -تاریخ انتشار : سه شنبه 07 شهریور 1396 -ساعت : 21:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن
روزهای آرام و آینده درخشان برای موسسه اعتباری نور/ ادغام ده موسسه

گزارش مازندمجلس؛

روزهای آرام و آینده درخشان برای موسسه اعتباری نور/ ادغام ده موسسه

اختصاصی مازندمجلس: در حال حاضر موسسه اعتباری نور به لحاظ حجم منابع، در رتبه دوازدهم شبکه بانکی کشور قرار دارد و 336 شعبه این موسسه در سراسر کشور تحت نظارت بانک مرکزی فعالیت می‌کنند.

اختصاصی مازندمجلس: در حال حاضر موسسه اعتباری نور به لحاظ حجم منابع، در رتبه دوازدهم شبکه بانکی کشور قرار دارد و 336 شعبه این موسسه در سراسر کشور تحت نظارت بانک مرکزی فعالیت می‌کنند. موسسه اعتباری نور در راستای ساماندهی بازار غیرمتشکل پولی و با حمایت بانک مرکزی جمهوری اسلامی با پذیرش چهار تعاونی اعتباری و صندوقهای قرض الحسنه شامل تعاونی‌های اعتباری کارسازان آینده، پیشگامان همیار یزد و صندوقهای قرض الحسنه ریحانه گستر و مشیز استان کرمان در این ساماندهی مشارکت کرده و با اخذ مجوز فعالیت از بانک مرکزی جمهوری اسلامی، فرایند انتقال موسسات مذکور به موسسه نور را آغاز کرد. این در حالی است که علیرغم پیچیدگی فرایند انتقال موسسات، هیچ خللی در پرداخت سود سپرده‌ها و ارائه خدمات بانکی رخ نداد.

شایان ذکر است که علاوه بر این بانک مرکزی با توجه به توانمندی این موسسه و بواسطه سرعت بخشی به تکمیل انتقال موسسات ادغامی در موسسه اعتباری نور، مجوز عضویت این موسسه در شبکه شتاب را صادر کرد و این موسسه با پیوستن به شبکه شتاب و سامانه‌های ساتنا و پایا و همچنین اتصال به درگاه‌های خدمات الکترونیکی متصل به شبکه شتاب از جمله همراه‌ بانک، تلفن‌بانک و اینترنت بانک امکان استفاده از بانکداری الکترونیکی را برای مشتریان خود فراهم کرده است. که این مسئله باعث می‌شود تا کمترین نگرانی سپرده‌های مردم را تهدید نکند و این امکان فراهم شود تا از طریق کارت‌های بانکی خود اقدام به برداشت از همه خودپردازها و پایانه‌های خرید متصل به شتاب را داشته باشند.

لذا بدیهی است که تمام فعالیتهای موسسه اعتباری نور در چارچوب قوانین و مقررات بانک مرکزی قرار دارد و بانک مرکزی بر تمام فعالیت‌های بانکی و همچنین روند انتقال دارایی‌ها و بدهی‌های موسسات گروه ادغامی نظارت کامل دارد و موسسه اعتباری نور به تمام مشتریان و سپرده‌گذاران محترم این اطمینان را می‌دهد که حفظ منافع آنان و تامین اصل و سود سپرده‌ها از اولویت‌های این موسسه بوده و هرگز اجازه نخواهیم داد خللی در روند خدمت‌رسانی به مشتریان پدیدار آید.

 

گزارش از؛ ابراهیم حاتمی خبرنگارسرویس اقتصادی مازندمجلسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : روزهای آرام و آینده -

نظر شما در مورد : روزهای آرام و آینده درخشان برای موسسه اعتباری نور/ ادغام ده موسسه

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها