مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 193323 -تاریخ انتشار : دوشنبه 13 شهریور 1396 -ساعت : 11:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اتاق بازرگانی مازندران از بخش خصوصی توانمند و اثرگذار حمایت می‌کند

رئیس اتاق بازرگانی مازندران:

اتاق بازرگانی مازندران از بخش خصوصی توانمند و اثرگذار حمایت می‌کند

مازند مجلس: رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران با بیان اینکه اتاق بازرگانی مازندران از بخش خصوصی توانمند و اثرگذار حمایت می‌کند گفت: نمایشگاه‌های توانمندی‌های اقتصادی مازندران در کشورهای هدف تداوم می‌یابد.

مازندمجلس: یدالله مهاجر دارابی صبح امروز در نشستی با اصحاب رسانه مازندران ضمن تقدیر از مقام شامخ اصحاب رسانه اظهار داشت: خبرنگاران زحمتکشان بی نام بوده که باید به نحو شایسته از مقام این افراد قدردانی کرد.

وی از آغاز عملیات اجرایی ساختمان جدید اتاق بازرگانی مازندران خبر داد و افزود: اتاق بازرگانی مازندران به دنبال حمایت تمام و کمال از بخش خصوصی توانمند و اثرگذار است.

رئیس اتاق بازرگانی مازندران با اشاره به اینکه رسانه‌ها در نقد منصفانه به مدیران کمک کنند، تصریح کرد: نقد را به عنوان نقطه قوت فعالیت خود در اتاق بازرگانی استان قبول داریم و در صدد اصلاح امورات هستیم.

مهاجر دارابی با بیان اینکه خروجی نقد رسانه‌ها باید منتج به رفع مشکلات مردم در جامعه شود، افزود: توسعه صادرات محصولات تولیدی در استان صرفا برعهده پارلمان بخش خصوصی اتاق بازرگانی نیست.

وی با اعلام اینکه توسعه صنعت، ارتقا کشاورزی در استان با همکاری نهادهای دولتی و خصوصی محقق خواهد شد، گفت: اتاق بازرگانی مازندران به دنبال توسعه صادرات غیرنفتی در کشورهای هدف است.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران با بیان اینکه تلاش داریم برگزاری سالانه دو نمایشگاه اختصاصی توانمندی‌ها برای معرفی ظرفیت‌های مازندران را در برنامه داریم، افزود: امیدواریم بتوانیم سطح توسعه صادرات محصولات استان را ارتقا دهیم.

وی با تاکید بر تقویت روحیه همدلی بین اصحاب رسانه و پارلمان بخش خصوصی، گفت: از برگزاری همایش‌های تخصصی مشترک بین اصحاب رسانه و فعالان اقتصادی برای رفع این معضلات تقدیر می‌شود.

رئیس اتاق بازرگانی مازندران با اشاره به اینکه امیدواریم بتوانیم در حوزه شاخص‌های اقتصادی به نتایج مطلوبی نائل آئیم، افزود: هنوز مازندران در توسعه شاخص‌های اقتصادی در برخی محصولات موفق نبوده است.

وی با تاکید بر برون سپاری فعالیت بخش خصوصی از دولت به فعالان اقتصادی، گفت: هر جایی که دولت از تصدی‌گری خارج نشود موفق نبوده است.


منبع : تسنیم


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : -

نظر شما در مورد : اتاق بازرگانی مازندران از بخش خصوصی توانمند و اثرگذار حمایت می‌کند

*

*