مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 195028 -تاریخ انتشار : دوشنبه 20 شهریور 1396 -ساعت : 15:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن

با سرپرستی و تنظیم «امیر خواستار آلاشتی»

با سرپرستی و تنظیم «امیر خواستار آلاشتی»آلبوم «آلاشت دیار» منتشر شد

مازندمجلس:آلبوم «آلاشت دیار» با سرپرستی و تنظیم «امیر خواستار آلاشتی» و صدای «ابوالحسن خوشرو» و «علی خواستار آلاشتی» از سوی «نسیم مهر آوا»، منتشر شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر، می توان آن را از طریق سایت «بیپ تونز»، بصورت آنلاین و قانونی خریداری کرد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، «آلاشت دیار»، اثری است به سرپرستی و تنظیم «امیر خواستار آلاشتی» که «ابوالحسن خوشرو» و «علی خواستار آلاشتی» خوانندگی قطعات آن را بر عهده داشته اند.

این آلبوم مشتمل بر ۵ قطعه به عناوین «آلاشت دیار»، «آلاشت دیما»، «دل عاشق»، ««دارزنون» و «وسوو» می باشد که همه آهنگ‌ها فولکلور هستند و با تنظیم و اشعار جدید اجرا شده‌اند. «علی اعظم حیدری آلاشتی» و «علی خواستار آلاشتی» شاعران برخی قطعات هستند و در برخی دیگر از شعرهای فولک استفاده شده است.

«امیر خواستار آلاشتی» درباره این آلبوم می‌گوید: «در تولید این مجموعه موسیقایی، بیشتر از سازهای ایرانی استفاده شده تا محلی؛ یعنی ترکیب‌بندی کار ایرانی است اما ملودی محلی اجرا می‌شود.»

«بابک خوشرو»،«روزبه خوشرو»، «حامد ایمانی»، «امیر آذری»، «بهنام بندر» و «امیر خواستار» از جمله هنرمندانی هستند که در این اثر به نوازندگی پرداخته اند.

شایان ذکر است که آلبوم «آلاشت دیار»، از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری «نسیم مهر آوا» راهی بازار موسیقی شد و علاقمندان می توانند نسخه اصلی آن را از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه و یا نسبت به خرید اینترنتی و قانونی این اثر از «بیپ تونز»، اقدام نمایند.

 


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آلاشتی - خواستار - آلاشت - تنظیم - آلبوم - سرپرستی - خوشرو - موسیقی - ایرانی - بازار - استفاده - ابوالحسن - منتشر - قانونی - قطعات -

نظر شما در مورد : با سرپرستی و تنظیم «امیر خواستار آلاشتی»آلبوم «آلاشت دیار» منتشر شد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها