0

تاریخ انتشار : سه شنبه 04 مهر 1396 - ساعت : 16:10

کد مطلب: 198829 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تامین تمهیدات لازم برای سفر دانشجویان به کنگره عظیم اربعین

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، گفت: تمهیدات لازم برای سفر دانشجویان به کنگره عظیم اربعین اندیشیده شده است.

مازندمجلس:

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،حسین میرزایی در نشست ستاد ملی اربعین دانشگاهیان در دانشگاه ایلام اظهار داشت: تمهیدات لازم برای سفر دانشجویان به کنگره عظیم اربعین اندیشیده شده است.

وی گفت: تسهیلات ویژه‌ای برای دانشجویان شرکت کننده در مراسم اربعین حسینی در نظر گرفته شده که به این دانشجویان ارائه خواهد شد. به عنوان نمونه به دانشجویان شرکت کننده در راهپیمایی اربعین تسهیلات دانشجویی از صندوق رفاه پرداخت خواهد شد.

سرپرست معاونت فرهنگی وزارت علوم گفت: با تدابیر اندیشیده شده به دانشجویان متاهل یک میلیون و ۵، ۰، ۰ هزار تومان و دانشجویان مجرد یک میلیون تومان تسهیلات پرداخت می‌شود.

میرزایی تصریح کرد: ارائه خدمت به زوار اربعین حسینی وظیفه‌ای همگانی بوده و معاون وزارت علوم تحقیقات و فناوری در این امر مهم خود را آماده کرده و تمهیدات لازم را اندیشیده است.

 


منبع : میزان

برچسب ها : #دانشجویان #اربعین #تمهیدات #اندیشیده #تسهیلات #وزارت #میلیون #تومان #پرداخت #ارائه #کنگره #کننده #حسینی #میرزایی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تامین تمهیدات لازم برای سفر دانشجویان به کنگره عظیم اربعین