تاریخ انتشار : سه شنبه 04 مهر 1396 - ساعت : 16:25

کد مطلب: 198833 چاپ به اشتراگ گذاشتن

توضیح وزیر کشور درباره پروسه تغییر استانداران و تمهیدات برای برگزاری مراسم تاسوعا و عاشورا

مازندمجلس: سیاست > دولت - وزیر کشور با اشاره به اینکه استانداران پیشنهادی تا هفته آینده به دولت معرفی می‌شوند، درباره تمهیدات وزارت کشور برای برگزاری مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی در کشور توضیحاتی را ارائه کرد.

مازندمجلس:به گزارش خبرآنلاین به نقل از بایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی در بدو ورود به استان گیلان در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که پروسه تغییر استانداران تا چه مدت به پایان می رسد، اظهارداشت: قرار بود تا آخر شهریورماه تغییر استانداران به پایان برسد اما با سفر دکتر روحانی به سازمان ملل این مسئله به تأخیر افتاد.

وی در ادامه با بیان اینکه تلاش ما این است که به ثبات مدیریتی در استان ها لطمه‌ای وارد نشود، افزود: استانداران پیشنهادی چند استان دیگر هم ظرف این هفته و هفته آینده به دولت معرفی می شوند. 

وزیر کشور درباره تمهیدات اندیشیده شده برای برگزاری مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی در کشور گفت: از یک ماه قبل تمام تمهیدات لازم اندیشه شده تا این مراسم در آرامش و امنیت کامل در سراسر کشور برگزار شود و این تمهیدات نیز به تمام استانها و شهرستانها ابلاغ شده است.

رحمانی فضلی تاکید کرد: تمامی نیروها آماده هستند تا مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی در سراسر کشور به بهترین نحو برگزار شود و تا الان هم مشکلی در این رابطه نداشتیم و هیچ نگرانی هم وجود ندارد.

29212


منبع : خبرآنلاین

برچسب ها : #مراسم #تمهیدات #استانداران #استان #تاسوعا #تغییر #حسینی #سراسر #برگزار #عاشورای #پروسه #درباره #رحمانی #برگزاری #پایان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : توضیح وزیر کشور درباره پروسه تغییر استانداران و تمهیدات برای برگزاری مراسم تاسوعا و عاشورا